стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ г. Стій ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Підкажіть хто був на горі Стій. Чи є там близько вода таку що можна пити щоб зі собою не нести. По карті ніби джерела недалеко є. І скільки часу треба щоб піднятись на Стій від Воловця. Чоловік який вже там був сказав що йти треба годин 6 від Воловця до церкви і наліво вгору. Може є коротший шлях?
Все спілкування на дану тему
 1. [ г. Стій ] додав(-ла) basyll [registered] 10:40:18 28/07/2006
  Підкажіть хто був на горі Стій. Чи є там близько вода таку що можна пити щоб зі собою не нести. По карті ніби джерела недалеко є. І скільки часу треба щоб піднятись на Стій від Воловця. Чоловік який вже там був сказав що йти треба годин 6 від Воловця до церкви і наліво вгору. Може є коротший шлях?
  • [ Re: г. Стій ] відповів(-ла) eraservsv 11:11:49 28/07/2006
   Саме так. Йти треба годин 6. Чим менше народу в групі тим швидше дійдете. Від вокзалу до церкви - наліво - потім прямо 1,5 км - потім направо і вгору на Темнатик або прямо вгору на Плай (через Плай швидше буде).
   Зі Стоя за водою однозначно доведеться падати метрів 100-200 вниз. Я би 2 пляшки хоча б з собою ніс
  • [ Re: г. Стій ] відповів(-ла) ZHU 13:32:33 28/07/2006
   Якщо йтимеш траверсом повз ВВ-буде вода при стежці. Трохи нижче є колиба, ми там ночували. Від колиби на Стій-ВВ-Плай-Воловець пройшли за 9-10 год. На мукачівську ледь встигли. Падати з хребта до води -проблема: крутий схил, чорниця по-коліно.
  • [ Re: г. Стій ] відповів(-ла) 1715 14:42:08 28/07/2006
   то як і коли йти. на дєнь побєди йшлимо з кумом з воловця. найтяжче кавалок по елєктичних слупах. а потім вийшли - хмари і вітрюган, обійшли плай і спинились аж перед темнатиком. второпали, що не туди пішли. вернули на плай, зайшли там до вуйка погрітись. рушили далі, на роздоріжжі вв стій були біля 19.00. погода жах, вирішили тікати на водоспад, в хмарах зблудили, вийшли десь, знайшли місце і заночували. вийшли на дорогу до березняків - 9км. потім попали аж у сваляву. досі тішемося з себе матолків, що так заблудили.
   а якось сам йшов від шипота на стій потім назад через вв. зробив це годин за 6-7.
   щодо води - був там весною, сніг топився, струмки кругом. як літом не знаю.
  • [ Re: г. Стій ] відповів(-ла) sun_light 18:30:54 28/07/2006
   Між ВВ і Стоєм на Білецькому верху є вода (під горою, біля спаленого блискавкою дерева в напрямку витоків р.Боржава, але до самої річки далеко...)
  • [ Re: г. Стій ] відповів(-ла) North 21:45:18 28/07/2006
   На самому Стої є симпатичні цистерни :-) (для екстремалів). Минулого року довелось шукати джерело з лівої сторони (як йти на Стій). Джерельце цікаве - тече метрів двісті і ховається під землю, нас на нього місцеві націлили. Пройшли за день руїни сироварні - Плай - Стій - ВВ - околиці Шипіту. Вода є ще на траверсі Плаю.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::