стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Стій - В.Верх ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Хто ходив траверсом Боржавської полонини на ділянці Стій - В.Верх?
На 500 м карті траверс позначений на північному схилі на висоті близько 1300 м. Наскільки там легко ходити в погану погоду? Наскільки довше цей шлях (за часом) від шляху, що йде хребтом?
Розглядаю варіант походу в один бік хребтом, в зворотньому напрямку - траверсом, але треба встигнути з 81-го поїзда на 82-й за один день.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Стій - В.Верх ] додав(-ла) avatorl [registered] 22:43:48 15/09/2006
  Хто ходив траверсом Боржавської полонини на ділянці Стій - В.Верх?
  На 500 м карті траверс позначений на північному схилі на висоті близько 1300 м. Наскільки там легко ходити в погану погоду? Наскільки довше цей шлях (за часом) від шляху, що йде хребтом?
  Розглядаю варіант походу в один бік хребтом, в зворотньому напрямку - траверсом, але треба встигнути з 81-го поїзда на 82-й за один день.
  • [ Re: Стій - В.Верх ] відповів(-ла) eraservsv 11:02:41 18/09/2006
   Я би сказав, що там східний і західний схили... Ділянка ВВ-Стій з обох сторін стрімко обривиста і я не розгледів жодного разу із східної сторони стежини. Натомість там все порізано струмками...
   Стежка ж з ВВ йде не по самому хребту, а по "західній стороні" метрів 20-30 нижче хребта і лиш потім ближче до Стоя розділяється - одна виводить на хребет, інша траверсує Стій ("східною" стороною).
   • [ Re: Re: Стій - В.Верх ] відповів(-ла) Roman 10:08:52 19/09/2006
    Ну східний схил не настільки вже й стрімкий, не рахуючи куска безпосередньо перед Стоєм. Східний схил справаді ДУЖЕ стрімкий, і там проглядаються два траверси, принамні на початковій ділянці біля ВВ. Сам давно мрію тудою пройти ;-)
    • [ Re: Re: Re: Стій - В.Верх ] відповів(-ла) Roman 10:09:55 19/09/2006
     Друге слово "східний" читати "західний" :-)))
    • [ Re: Re: Re: Стій - В.Верх ] відповів(-ла) Enya 10:55:59 19/09/2006
     Не знаю, за гарної погоди тудою не йшла. Як на мене то було досить страшнуватенько. Бо йшли туманом цією стежечкою. Час відчасу вітер розганяв хмари і ми бачили стрімкі схили. Пройшли ми так багато, аж поки перед нами не появився величезний пласт снігу, тут я дуже пожаліла за телескопами. Можливо з ними, ми б це все обійшли, або навіть пройшли. Тому прийшлося вертатися під підніжжя ВВ і все таки йти через нього.
  • [ Re: Стій - В.Верх ] відповів(-ла) Genyk_PMI 13:17:20 18/09/2006
   Я ходив, Дуже не раджу!
   Ми шукали зі Стою північний (в сторону Воловця) траверс щоб повернутись до хати під ВВ.
   Під Стоєм, і принаймні до наступного великого відрогу від хребта, стежки битої по верху немає. Є ледь потоптані схили - то люди чорницю збирають, але реально то не стежки, ними йти тяжко (рахуй шо нема стежки).
   ДУЖЕ низько (на рівні лісу, 800.м.н.р.м.) є бита стежка, але й та регулярно губиться.
   Трохи далі (десь на середині дороги між ВВ і Стоєм) ніби вже є бита стежка яка йде по верху (візуально проглядається здалеку, і місцеві про неї казали).
   Взагалі без нормальної стежки там йти нереально, бо схил 30-40 градусів.

   І в будь-якому випадку - якщо йти по одному з тих траверсів - кілометраж сильно зростає, оск. при переході по хребту йдеш по найкоротшому шляху, а по траверсі завжди нарізаєш дуги.
   Ми йшли по тому найнижчому траверсу (на рівні лісу) і часу то в нас забрало вдвоє більше. (не рахуючи того, скільки ми часу падали до тої стежки і шукали її, коли втрачали)
   • [ Re: Re: Стій - В.Верх ] відповів(-ла) eraservsv 10:00:31 19/09/2006
    Во-во. Підтверджую географію. Так не встигнеш на 82-й в Воловець. Мусиш поспішати, а тому не ризикуй. Краще урізноманітнити підйом-спуск на Плай. "Туди" через Хрест, Темнатик, а "назад" від Плаю просікою прямо в Воловець впади.
   • [ Re: Re: Стій - В.Верх ] відповів(-ла) Enya 10:37:57 19/09/2006
    Того року були на Боржаві два рази: на початку і в середині літа. Першого разу попали в страшну негоду. Стежок направду там багато, тому через хмари постійно блудили. Під ВВ вправо йде траверс, група перед нами пішла ним. Якраз з цієї стежки видно хату під ВВ. Ми йшли через ВВ, звідти легше. Далі відрізок між ВВ і Стоєм постійно траверс по ліву сторону. За гарної погоди ми йшли цей відрізок верхом. Стежка є, але звичайно, що так важче. І ще, як будете проходити повз метеостанцію на г.Плай, обов’язково взнайте погоду і розпитайте про траверс. Працівники якої нам не раз помагали, тай з погодою ніколи не помилялися.
  • [ Re: Стій - В.Верх ] відповів(-ла) avatorl 14:08:44 19/09/2006
   Дякую, я вже повернувся! Трохи згодом у мому ЖЖ буде невеличкий репортаж. Подивився я на той траверс згори: між ВВ та Плаєм він почингається нормальною дорогою, а далі схоже розбивається на декілька стежок незрозумілої якості... думаю тудою можна нормально дійти до відрогу хребта в районі висоти 1543,9 і там піднятися на хребет. Як йти тими стежками аж за Стій і піднятися на висоту 1371,1 не розгледів. Лишив той траверс для іншого походу, дуже вже хочеться пройти його весь за один раз і не поспішаючи на поїзд. На ВВ не піднімався, зрізав верхнім траверсом, бо пара якихось іноземців, що плуталися під ногами, мене дістала своєю присутністю... я ж пішов у сольний похід! Піднімався з Воловця та спускався назад вздовж ЛЕП, бо там дуже смачна ожина :)
  • [ Re: Стій - В.Верх ] відповів(-ла) avatorl 16:19:00 19/09/2006
   Репортаж: http://avatorl.livejournal.com /3886.html


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::