стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Стій - В.Верх ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Дякую, я вже повернувся! Трохи згодом у мому ЖЖ буде невеличкий репортаж. Подивився я на той траверс згори: між ВВ та Плаєм він почингається нормальною дорогою, а далі схоже розбивається на декілька стежок незрозумілої якості... думаю тудою можна нормально дійти до відрогу хребта в районі висоти 1543,9 і там піднятися на хребет. Як йти тими стежками аж за Стій і піднятися на висоту 1371,1 не розгледів. Лишив той траверс для іншого походу, дуже вже хочеться пройти його весь за один раз і не поспішаючи на поїзд. На ВВ не піднімався, зрізав верхнім траверсом, бо пара якихось іноземців, що плуталися під ногами, мене дістала своєю присутністю... я ж пішов у сольний похід! Піднімався з Воловця та спускався назад вздовж ЛЕП, бо там дуже смачна ожина :)
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Стій - В.Верх ]
    додав(-ла) avatorl [registered] 14:08:44 19/09/2006
    Дякую, я вже повернувся! Трохи згодом у мому ЖЖ буде невеличкий репортаж. Подивився я на той траверс згори: між ВВ та Плаєм він почингається нормальною дорогою, а далі схоже розбивається на декілька стежок незрозумілої якості... думаю тудою можна нормально дійти до відрогу хребта в районі висоти 1543,9 і там піднятися на хребет. Як йти тими стежками аж за Стій і піднятися на висоту 1371,1 не розгледів. Лишив той траверс для іншого походу, дуже вже хочеться пройти його весь за один раз і не поспішаючи на поїзд. На ВВ не піднімався, зрізав верхнім траверсом, бо пара якихось іноземців, що плуталися під ногами, мене дістала своєю присутністю... я ж пішов у сольний похід! Піднімався з Воловця та спускався назад вздовж ЛЕП, бо там дуже смачна ожина :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::