стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Стій - В.Верх ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Того року були на Боржаві два рази: на початку і в середині літа. Першого разу попали в страшну негоду. Стежок направду там багато, тому через хмари постійно блудили. Під ВВ вправо йде траверс, група перед нами пішла ним. Якраз з цієї стежки видно хату під ВВ. Ми йшли через ВВ, звідти легше. Далі відрізок між ВВ і Стоєм постійно траверс по ліву сторону. За гарної погоди ми йшли цей відрізок верхом. Стежка є, але звичайно, що так важче. І ще, як будете проходити повз метеостанцію на г.Плай, обов’язково взнайте погоду і розпитайте про траверс. Працівники якої нам не раз помагали, тай з погодою ніколи не помилялися.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Стій - В.Верх ]
    додав(-ла) Enya [registered] 10:37:57 19/09/2006
    Того року були на Боржаві два рази: на початку і в середині літа. Першого разу попали в страшну негоду. Стежок направду там багато, тому через хмари постійно блудили. Під ВВ вправо йде траверс, група перед нами пішла ним. Якраз з цієї стежки видно хату під ВВ. Ми йшли через ВВ, звідти легше. Далі відрізок між ВВ і Стоєм постійно траверс по ліву сторону. За гарної погоди ми йшли цей відрізок верхом. Стежка є, але звичайно, що так важче. І ще, як будете проходити повз метеостанцію на г.Плай, обов’язково взнайте погоду і розпитайте про траверс. Працівники якої нам не раз помагали, тай з погодою ніколи не помилялися.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::