стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Сніг ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: В районі Петроса не був, але пробував піднятися на Говерлу в Новорічну ніч. Нажаль не вдалося, снігу не багато і то фірн, без кішок дуже важко. А от вітер дуже-дуже сильний, реально здуває з ніг, і це на Говерляні. А на Говерлі точно би здуло. Спорядження все як для зими і в придачу ДЕЛЬТАПЛАН. Можна буде з Говерли прилетіти прямо на Петрос. Думаю мене підтримають ті хто пробував піднятися тоді на Говерлу. І ще видимість нульова , так що можна і не побачити куди прилетиш. Все це жарти, але вітер дійсно надзвичайної сили тому читайте прогноз перед тим як вирушити.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Сніг ]
    додав(-ла) Романючок [registered] 20:06:14 03/01/2007
    В районі Петроса не був, але пробував піднятися на Говерлу в Новорічну ніч. Нажаль не вдалося, снігу не багато і то фірн, без кішок дуже важко. А от вітер дуже-дуже сильний, реально здуває з ніг, і це на Говерляні. А на Говерлі точно би здуло. Спорядження все як для зими і в придачу ДЕЛЬТАПЛАН. Можна буде з Говерли прилетіти прямо на Петрос. Думаю мене підтримають ті хто пробував піднятися тоді на Говерлу. І ще видимість нульова , так що можна і не побачити куди прилетиш. Все це жарти, але вітер дійсно надзвичайної сили тому читайте прогноз перед тим як вирушити.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::