стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Озёрный_ДОБОШАНКА ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Работая над майским маршрутом от Быстрецы на Добошанку, столкнулись с некоторым разногласием. Действительно ли поток, обозначенный на 500 - метровке, как Озёрный, таковым не является? А Озёрный, это четвёртый (по карте) от Быстрецы поточек, с озером (плотиной)? И насколько в мае будет реально поставить лагерь на отметке 1 316, что в 3 - 4 км к юго-западу от Ведмежика?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Озёрный_ДОБОШАНКА ] додав(-ла) Ombre&SHTUCHKA 22:13:44 04/03/2007
  Работая над майским маршрутом от Быстрецы на Добошанку, столкнулись с некоторым разногласием. Действительно ли поток, обозначенный на 500 - метровке, как Озёрный, таковым не является? А Озёрный, это четвёртый (по карте) от Быстрецы поточек, с озером (плотиной)? И насколько в мае будет реально поставить лагерь на отметке 1 316, что в 3 - 4 км к юго-западу от Ведмежика?
  • [ Re: Озёрный_ДОБОШАНКА ] відповів(-ла) projdusvit 07:47:40 05/03/2007
   http://karpaty.net.ua/articles _09/gorgnan.php
   • [ Re: Re: Озёрный_ДОБОШАНКА ] відповів(-ла) Ombre&SHTUCHKA 11:45:24 05/03/2007
    Спасибо за Озёрный, projdusvit. В целом, всё логично, разобрались. А как насчет отметки 1 316 в мае?
    • [ Re: Re: Re: Озёрный_ДОБОШАНКА ] відповів(-ла) Tasic 12:14:36 05/03/2007
     точно реально на сідлі між 1541 (тріанг) та початком підйому на Ведмежик. Думаю, сніг знайдеться для води. Щодо струмків - не роздивився
     • [ Re: Re: Re: Re: Озёрный_ДОБОШАНКА ] відповів(-ла) Ombre&SHTUCHKA 12:49:36 05/03/2007
      Эта ночёвка больше подходит для маршрута вдоль Озёрного, а не для красного через отметку 1 316. Но если здесь нам ничего больше не подскажут, будем держаться уже проверенного вами Озёрного. В любом случае, Тасик, спасибо.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Озёрный_ДОБОШАНКА ] відповів(-ла) KJaR 22:01:04 05/03/2007
       То би було всьо добре, але бажано надто сильно не сунутися на Пікун -- він весь заріс альпійкою, там ні стежок ані ніц нема, десь правда чув що на поляні на Пікуні є рештки літака, правда як там був то ніц не видів, але в травні там і так сніг лежатиме. Вже в кінці потоку (біля витоків тобто) того що озеро на нім є, тре шукати стежку з правого боку. Там ше є зліва дорога -- туди не лізь, потім довго прийдеться обходити бездоріжжям на сідловину під Пікуном і Полєнським. Як підеш направо, попадеш під Ведмежик. З сідловини між Пікуном і Полєнським в жерепі прорублена стежка по якій Пікун можна траверснути (слава тим вар’ятам, які її зробили!!!). Всьо там добре, лише альпійки стільки розвелося, що таке враження ніби її хтось там підживляє, аби вона краще росла. =)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::