стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Питанння ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Не ображаюся, розумію питання не конкретне і не зовсім коректне, бо насправді - відповідальність і все таке Але уточню: є чималий досвід походів, в тому числі зимових( в цьому лютому ходили на ПІЧ з Шибеного зі "всілякими супутніми радощами",наприклад ), проте досвіід очевидно недостатній - про лавини у Карпатах знаю не багато, ось "вовки" цього сайту радять: "на Дурню не ходи в березні - лавини", звідси і питання ,бо тяне у гори, і що тут зробиш? А гірка у Франківську - то теж не злі мандри, як для мене, бо мешкаю у Львові :)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Питанння ]
  додав(-ла) polubichko [registered] 01:46:53 01/03/2007
  Не ображаюся, розумію питання не конкретне і не зовсім коректне, бо насправді - відповідальність і все таке Але уточню: є чималий досвід походів, в тому числі зимових( в цьому лютому ходили на ПІЧ з Шибеного зі "всілякими супутніми радощами",наприклад ), проте досвіід очевидно недостатній - про лавини у Карпатах знаю не багато, ось "вовки" цього сайту радять: "на Дурню не ходи в березні - лавини", звідси і питання ,бо тяне у гори, і що тут зробиш? А гірка у Франківську - то теж не злі мандри, як для мене, бо мешкаю у Львові :)
  • [ Re: Re: Re: Питанння ] відповів(-ла) Tasic 07:49:56 01/03/2007
   тоді, до прикладу, Хом’як - Синяк - Малий Ґорґан - непоганий машрут і для зими. Можна включати Явірник. Небезпечна ділянка - північно-східні схили полонинки під Хом’яком. Підйом на Синяк з Верхньої Зелениці також може бути складний: велика відкрита територія для лавин. З Синяка на М. Ґорґан не варто йти у тумані, щоб "відмітитися" там - можна зірвати карниз.
   Підкреслюю для тих, хто каже, шо то все дрібниці: під Хом'яком загинули 4 чоловік - діти. Схили полонини доволі круті, на них вискакує підйом від Женецького водоспаду, якшо йти влоб.
   Цікавий Мармороський Піп Іван, але березень - то період активного сходження лавин. Перекривають навіть дорогу до Лисичої часом.
   Краще пишіть, куди б Ви хотіли, а знавці хай критикують :)
   --
   за гірку у Франківську: може якось зібратися і колективно туди сходити. На вершині сам не був років зо 5, а живу за 5 хв ходу :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::