стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Останні фотки з Чорногори ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Снігоступів нажаль не мав. Хоч я маю невеликий досвід пересування засніженими горами - одна вилазка на початку зими, та дві на початку весни, але можу сказати, що снігоступи не завадять. У свіжому або мокрому глибокому снігу без них можна при кожному кроці провалюватися по коліно або по пояс, що надзвичайно сповільнює просування та неймовірно виснажує. Коли ж є стійкий фірн, в принципі можно обійтися без них. Взяв із собою кішки, але вони не згодились. Сніг вдень танув, вкриваючись вночі крижаною коркою, але вона була дуже тонкою і легко продавлювалася. Серед іншого спорідження слід відмітити гетри, які не дозволяють снігу потрапити у чоботи при провалюванні. І обов’язково потрібен крем від засмаги для обличчя, бо на такій висоті та ще й при відбитому від снігу сонці елементарно отримати сильний сонячний опік (це з власного досвіду). А так все інше стандартне: намет, утеплений спальник, пальник, карімат, сидушка, термос, прорезинене взуття Columbia, що витримує до 25 градусів морозу, штормовка на теплу погоду, щоб не пріти під час сходження та тепла зимова куртка для вітряної та холодної погоди, тощо. Все це я купляв у Києві у різних магазинах на протязі кількох років.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Останні фотки з Чорногори ]
    додав(-ла) Останній герой [registered] 15:16:37 05/04/2007
    Снігоступів нажаль не мав. Хоч я маю невеликий досвід пересування засніженими горами - одна вилазка на початку зими, та дві на початку весни, але можу сказати, що снігоступи не завадять. У свіжому або мокрому глибокому снігу без них можна при кожному кроці провалюватися по коліно або по пояс, що надзвичайно сповільнює просування та неймовірно виснажує. Коли ж є стійкий фірн, в принципі можно обійтися без них. Взяв із собою кішки, але вони не згодились. Сніг вдень танув, вкриваючись вночі крижаною коркою, але вона була дуже тонкою і легко продавлювалася. Серед іншого спорідження слід відмітити гетри, які не дозволяють снігу потрапити у чоботи при провалюванні. І обов’язково потрібен крем від засмаги для обличчя, бо на такій висоті та ще й при відбитому від снігу сонці елементарно отримати сильний сонячний опік (це з власного досвіду). А так все інше стандартне: намет, утеплений спальник, пальник, карімат, сидушка, термос, прорезинене взуття Columbia, що витримує до 25 градусів морозу, штормовка на теплу погоду, щоб не пріти під час сходження та тепла зимова куртка для вітряної та холодної погоди, тощо. Все це я купляв у Києві у різних магазинах на протязі кількох років.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::