стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ HELP!!! ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт. Підкажіть будь ласка як можна піднятися на Говерлу з боку Рахова. На скільки я знаю, то там треба мати якогось провідника. Нас має бути група з 3-х або 4-х людей. Дайте знати про можливі труднощі. Похід планується десь в 30-х чилах липня. Якщо є можливість, то ми могли б приєднатися до групи
Все спілкування на дану тему
 1. [ HELP!!! ] додав(-ла) Georg [registered] 12:39:54 04/07/2007
  Привіт. Підкажіть будь ласка як можна піднятися на Говерлу з боку Рахова. На скільки я знаю, то там треба мати якогось провідника. Нас має бути група з 3-х або 4-х людей. Дайте знати про можливі труднощі. Похід планується десь в 30-х чилах липня. Якщо є можливість, то ми могли б приєднатися до групи
  • [ Re: ШУКАЮ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ ГОВЕРЛУ! ] відповів(-ла) slouko 20:46:11 04/07/2007
   Привіт! Збентежив напис "на Говерлу з боку Рахова". Не знаю, чи це можна назвати підйомом, чи можливо цілою мандрівкою. Я радше схильний до думки, що мався на увазі класичний підйом, вирушаючи з Ворохти, або менш попсовий - з Лазещини.
   Якщо брати перший варіант - то сідаєте на Рахівський потяг, доїжджаєте до Ворохти. Звідти треба добратися до спортбази "Заросляк". Можливі 2 варіанти - пішки (бл. 20 км), або сісти на якийсь транспорт, якого в тому напрямку ходить ціла купа. На КПП слід заплатит гроші за перебування на території Заповідника. Яка сума - не знаю, кілька років там не був вже ;) Із Заросляка піднімаємося на Говерлу. Ціла купа вказівників і протоптана (ледь не заасфальтована) стежка.
   Менш попсовий варіант - тим самим потягом їдемо до Лазещини. Звідти запитуємо дорогу або орієнтуємося по карті і йдемо в притулок "Козьмещик". По дорозі також платимо гроші на КПП. З Козьмещика є маршрути як на Петрос, так і на Говерлу. На Говерлу - йти чітко на південь. Хоча, цікаво було б піднятися спершу на Петрос, а потім на Говерлу. Одним днем це навряд чи обійдеться, зважаючи на відсутність досвіду.
   Отож, можу сказати, що якщо хочете вкластися в один день - то йдіть з Ворохти, а якщо хочете побувати ще й на моєму улюбленому Петросі Чорногірському - то розраховуйте на 2 дні.
   І велика порада - все-таки пошукайте когось досвідченого, хто бував в тих краях неодноразово.
  • [ Re: HELP!!! ] відповів(-ла) machik 13:09:06 06/07/2007
   я не ходив, хоча збирався. думаю можна спробувати і без провідника, якщо є троха здоровя і голова на плечах. Не маю карти під руками, але пригадую, що якщо вийти у Рахові і пройти по трасі в сторону Квасів (на північ) до кінця міста - там буде циганський квартал. потім треба перейти річку, за якою буде довжелезна стежка на Петрос (спитайте місцевих). тримайте курс на північ, а з петроса (там капличка на вершині) -- Говерла буде на схід, побачити. Тільки не цими вихідними, за хмарами дороги не побачите. Але як не знайдете, то принаймні погуляєте)))
   • [ Re: Re: HELP!!! ] відповів(-ла) machik 13:10:47 06/07/2007
    а прямо на Говерлу зі села Богдан ходять (Рахівський район). Питайте місцевих -- все розкажуть
    • [ Re: Re: Re: HELP!!! ] відповів(-ла) Georg 20:11:37 08/07/2007
     я колись давно, ше в школі ходив на Говерлу, але з тих часів лишилося мало спогадів. Мене цікавить ота думка про Петрос. Ти випадково не знаєш скільки часу може зайняти такий маршрут? якшо можеш, напиши про нього докладніше
     • [ Re: Re: Re: Re: HELP!!! ] відповів(-ла) джек 12:50:25 09/07/2007
      Вище описано можливий похід на Петрос.Ми нещодавно пройшли по маршруту Лазівщина-петрос-Говерла-Піп Іван-с.Зелене за три дні.Заночували під Петросом, до 13 год були на Петросі та Говерлі.Петрос-Говерла реально за два дні з ночівкою або у "бєшеному" темпі за день без важкого плєцака і якщо до Козьмещика транспортом а не пішкарусом.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: HELP!!! ] відповів(-ла) eraservsv 14:11:44 09/07/2007
       Ми проходили за день з наплічниками близько 10 кг в кінці березня (фактично зима)
       з будиночка в 5-и км від КПП( від нього 13 км до вершини Говерли, до нього 1 година ходу з КПП і майже 2 із траси що йде на Яремчу).
       Лазещина - Петрос - перемичка - Говерла - перемичка - Лазещина. 07:00 - 18:00
       Дуже важко за один день.
       Звідти ж на Говерлу в березні піднімався за 3,5 години, спускався за 2 з повним наплічником.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::