стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Ведмеді на Матагові ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Не знаю які там вони зара небезпечні, але рік тому на початку вересня спостерігав за одним на перевалі Легіонів. Я заришився ночувати надворі бо в наметі не було місця, і прокинувшись вночі побачив його не далі як за 30-40 метрів від себе. Нагло пройшов краєм галявини на Закарпаття. Було страшно, а в страху очі великі. Але навіть переляканому мені він не видався більшим від "Яви". Та й наскільки я знаю, зараз медвідь людину чіпати не буде. Реальну небезпеку він становить лише кілька тижнів після того, як прокинеться від сплячики, але навіть тоді ймовірність нападу при контакті з людиною десь 50:50. Тобто в Карпати можна ходити. А от побачу що залишає сміття після тебе - сам привітаю вас краще будь-якого Вінні-Пуха.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Ведмеді на Матагові ]
  додав(-ла) Qbl [registered] 16:14:29 02/10/2007
  Не знаю які там вони зара небезпечні, але рік тому на початку вересня спостерігав за одним на перевалі Легіонів. Я заришився ночувати надворі бо в наметі не було місця, і прокинувшись вночі побачив його не далі як за 30-40 метрів від себе. Нагло пройшов краєм галявини на Закарпаття. Було страшно, а в страху очі великі. Але навіть переляканому мені він не видався більшим від "Яви". Та й наскільки я знаю, зараз медвідь людину чіпати не буде. Реальну небезпеку він становить лише кілька тижнів після того, як прокинеться від сплячики, але навіть тоді ймовірність нападу при контакті з людиною десь 50:50. Тобто в Карпати можна ходити. А от побачу що залишає сміття після тебе - сам привітаю вас краще будь-якого Вінні-Пуха.
  • [ Re: Re: Ведмеді на Матагові ] відповів(-ла) vvorobey 16:33:43 02/10/2007
   Не знаю як ведмідь , але в серпні на перевалі Легіонів,прямуючи на Пантир вкусив за ногу собака місцевих пастухів, хоча я його не зачіпав.Добре, що підбіг господар і відігнав. Сказав мені " Треба бука з собою мати".
  • [ Re: Re: Ведмеді на Матагові ] відповів(-ла) Dmutruk 13:51:37 08/10/2007
   Ведмедів я на свої очі не бачив,але лісники (які також ночували з нами в хаті) бачили їх і стріляли в повітря мабуть не для того щоб відлякати таких собі оленів. Вони місцеві і мабуть знають напевне (про що вони нам і розказали),що ведмідь зараз голодний і мусить нагуляти жир для безтурботної зимівлі у барлозі. Так значить свідки ведмедів є і розмови про оленів тут недоречні.
   • [ Re: Re: Re: Ведмеді на Матагові ] відповів(-ла) zubr 13:30:12 09/10/2007
    А розмови місцевих людей не варто сприймати всерйоз. Коли недосвідчені туристи запитують гуцулів про вовків, ведмедів, якась людська гордість не позволяє їм сказати, що нема ніякого звіра в Карпатах. Обов’язково скажуть, що є, що бачили і минуло року, і минулого місяця, і минулого тижня, а можливо й вчора.
    А ще як вип’ють півтора літра на двох - то кількість звірів в їхніх розповідях зросте на порядок.
   • [ Re: Re: Re: Ведмеді на Матагові ] відповів(-ла) Юрко 01:32:10 11/10/2007
    слухай тих алконавтів побільше... Їм би баньки залити. Олені.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::