стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Так собі пройшлися ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Мене то червоне маркування в суботу також трохи сплутало, але сам винен - треба бути уважнішим. Буковельський підйомник - часом не верхні станції трьох підйомників і бар "Панорама" ? Там і велика червона стрілка неподалік. по карті то, здається, хребет Маришечек. Як звідти наБлажів попасти - ще не знаю, але мені здається, що ви вправо взяли забагато, бо якби вийшли на Блажів, то звідти неможливо на Горган промахнутися, хіба би видимість погана. Ми з Горгану при дуже поганій видимості зійшли по маркованому 201 на траверс і по ньому на Блажів вийшли. Тоді вже туман розійшовся і Горган був перед очима.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Так собі пройшлися ]
  додав(-ла) pumbaa [registered] 15:25:51 25/09/2007
  Мене то червоне маркування в суботу також трохи сплутало, але сам винен - треба бути уважнішим. Буковельський підйомник - часом не верхні станції трьох підйомників і бар "Панорама" ? Там і велика червона стрілка неподалік. по карті то, здається, хребет Маришечек. Як звідти наБлажів попасти - ще не знаю, але мені здається, що ви вправо взяли забагато, бо якби вийшли на Блажів, то звідти неможливо на Горган промахнутися, хіба би видимість погана. Ми з Горгану при дуже поганій видимості зійшли по маркованому 201 на траверс і по ньому на Блажів вийшли. Тоді вже туман розійшовся і Горган був перед очима.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Так собі пройшлися ] відповів(-ла) Спостерігач 16:17:31 25/09/2007
   Може бути, може бути. Барів не бачили, ніби не було. Там новий якийсь підйомник, охоронець казав, що цієї зими що була ніби перший раз працював. Але ми ніби поки йшли, весь час Буковельські траси справа по борту було видно. може ми трохи далі за Блажів пройшли, бо наскільки я памятаю карту, з Маришечка не повинно бути видно Буковель, вони ж ніби перпендикулярно один до одного виходять... Хоча я точно не пам"ятаю, казати не буду. Ми трохи в тому місці якраз блуканули.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Так собі пройшлися ] відповів(-ла) zubr 21:15:37 25/09/2007
   "хребет Маришечек. Як звідти на Блажів попасти - ще не знаю" - http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=forum&forum=7&frange=0&ms g=43650
   Це ми весною ходили з Маришечка через Блажів на Малий Горган і Синяк


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::