стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Ігровець ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: А той маршрут, шо як згадав, не проканає за 1 день? Наприклад, якщо добратись машиною аж до лісництва і рушити звідти десь так в 6-7 ранку. На рахунок Сивулі, я позатого року йшов у зворотньому напрямку. Ми вирушили з лісництва в 6 годині ранку, перекусили на Рущині, пішли хребтом Сивуля-Боревка, пройшли погар і лишалось якихось 400 м до Ігровця, але почався дощ, тай була вже 7 година вечора, а в горах швидко вечоріє. Впали вниз, блуданули, півтора години шукали стежку з Погара вниз. В лісництві були в 11-тій годині. Мотнули нормальний такий кілометраж. Такщо Сивуля мені не дуже цікава, а на Ігровець тримаю здорову "Спортивну злість".
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Ігровець ]
    додав(-ла) komaruk [registered] 14:36:21 03/04/2008
    А той маршрут, шо як згадав, не проканає за 1 день? Наприклад, якщо добратись машиною аж до лісництва і рушити звідти десь так в 6-7 ранку. На рахунок Сивулі, я позатого року йшов у зворотньому напрямку. Ми вирушили з лісництва в 6 годині ранку, перекусили на Рущині, пішли хребтом Сивуля-Боревка, пройшли погар і лишалось якихось 400 м до Ігровця, але почався дощ, тай була вже 7 година вечора, а в горах швидко вечоріє. Впали вниз, блуданули, півтора години шукали стежку з Погара вниз. В лісництві були в 11-тій годині. Мотнули нормальний такий кілометраж. Такщо Сивуля мені не дуже цікава, а на Ігровець тримаю здорову "Спортивну злість".


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::