стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Татарів-Бистриця ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: І все-таки як класно, що є стільки нормальних, "незавернених" подорожувальників! :) Щиро дякую всім за допомогу! І тут, на форумі, і на "милі". Ви накидали мені купу інфи, яку тепер буду розгрібати )) Ще раз дякую, і гарних всім подорожей та пригод!
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Татарів-Бистриця ]
  додав(-ла) NemoRW [registered] 21:26:45 18/04/2015
  І все-таки як класно, що є стільки нормальних, "незавернених" подорожувальників! :) Щиро дякую всім за допомогу! І тут, на форумі, і на "милі". Ви накидали мені купу інфи, яку тепер буду розгрібати )) Ще раз дякую, і гарних всім подорожей та пригод!
  • [ Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) vasyl 19:35:25 19/04/2015
   Якщо мене зарахували до "крутих хлопців", яким все можна в заповіднику, то насправді я розумію "крутість" не в тому, щоб намагатись щось порушити, а намагатись всередині себе обмежувати свої "захцянки", якщо навкруги є ще дуже багато незнайомих Вам територій.
   Щодо себе, то був в заповіднику ОДИН раз з дозволу дирекції заповідника з легеньким наплічником - зайшли, подивились що треба для можливості нанесення на карту і вийшли без жодної зупинки для стоянки та розведення вогнищ!
   Стежка через Довбушанку та з Ведмежика в Озірний занадто популярна щоб її не показувати взагалі і намагатись з цим боротись! Але це вибір кожної групи наскільки саме цей район задовільнить їхнє самолюбство...
  • [ Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) vasyl 20:49:06 19/04/2015
   І ще одна цікавинка - здається Ви з адміністрацією заповідника Горгани живете в одному місті вже багато років. І мабуть замість того щоб звинувачувати когось, розумніше було б під’їхати маршруткою №3 і вживу поспілкуватись з його працівниками і дізнатись яка насправді роль заповідних територій в екосистемі Карпат


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::