стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Татарів-Бистриця ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Нормальний маршрут, але… Що ви там понамальовували при підйомі на Довбушанку? Від Новобудов є нормальна стежка хребтиком з чудовими краєвидами. Також я б вам категорично не радив йти з Ведмежика на Пікун і Полєнський. Там суцільні жерепа. Там є траверсні стежки, з яких можна по каміннях підніматися на Полєнський і Кози Гора. Якщо не знаєте тих стежок, то краще змініть маршрут у тому районі.
Ось тут трохи є про Кози Гора-Полєнський (але то зима, літом я б не пішов) -
http://sjanchyk.livejournal.co m/6484.html
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Татарів-Бистриця ]
  додав(-ла) sjann [registered] 09:30:50 15/04/2015
  Нормальний маршрут, але… Що ви там понамальовували при підйомі на Довбушанку? Від Новобудов є нормальна стежка хребтиком з чудовими краєвидами. Також я б вам категорично не радив йти з Ведмежика на Пікун і Полєнський. Там суцільні жерепа. Там є траверсні стежки, з яких можна по каміннях підніматися на Полєнський і Кози Гора. Якщо не знаєте тих стежок, то краще змініть маршрут у тому районі.
  Ось тут трохи є про Кози Гора-Полєнський (але то зима, літом я б не пішов) -
  http://sjanchyk.livejournal.co m/6484.html
  • [ Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) NemoRW 11:27:48 15/04/2015
   Та то я так хотів вибрати пологіший підйом по ландшафтній карті :)
   Траверсних стежок на жаль не знаю, бо йдемо туди, як я вже зазначав, вперше ((
   А як ще можна змінити маршрут так щоб ми вийшли на Березовачку?
   • [ Re: Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) senet 13:31:27 15/04/2015
    Ось фото Полєнського - Садків, знято з Ведмежика: https://plus.google.com/photos /112313372997420524549/albums/ 6137890779613095457/6137890780 273616786?pid=6137890780273616 786&oid=112313372997420524549
    Червоним - траверсуюча стежка, починається з сідла між Пікуном та Полєнським, йде на сідло між Садками та Кізієм. Виходи на Полєнський та Садки по каміннях (фіолетовим). Якщо інші варіанти - то джерепу не уникнути. Ще варіант на Полєнський вихід хребтом з протилежної сторони із сідла між Скалками та Полєнським хорошою стежкою, і далі зеленим кольором джерепом без стежки (колись була та заросла) 500 - 800 метрів.
    На фотці 1 та 2 - хребтик від Пікуна до сідла із Полєнським - в джерепі. Якщо уникати джерепу то - стежкою з Ведмежика на хребет Пікуна, далі на хребті цією ж стежкою вліво різкий спуск до полянки, з якої вправо вниз на траверсуючу стежку, що траверсує Пікун зліва та виходить прямо на сідло під Полєнським.
    Далі 2 варіанти добратись до Березовачки:
    1. Червоним траверсом з радіальними виходами на Полєнський та Садки аж до сідла під Кізієм. З сідла - вліво різко вниз стежкою до потоку, далі дорогою вздовж потоку до Коренистого (місце злиття даного потоку та потоку з-під Березовачки), фактично початок села Черник, перша хатчина. Далі перйти річку та підійматись на Березовачку і за нею спускатись до бункеру Грома.
    2. Із сідла між Пікуном та Полєнським траверсом вліво (протилежний бік до червоного траверсу). Траверсуєм весь хребет Полєнського зліва і виходим на сідло між Полєнським та Скалкамию. Із сідла можна радіалку на вершину Полєнського (описану вище, зеленим ділянка джерепу). Далі із сідла вправо ще одна траверсуюча стежка, що виводить на сідло між відрогом Полєнського та Березовачкою. Сідло зветься Кливки Березовацькі. Із сідла через Березовачку до бункера Грома.
    • [ Re: Re: Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) vasyl 17:26:14 15/04/2015
     Зі всієї поваги до Ваших знань, мабуть не варто рекомендувати походи малодосвідченим мандрівникам в Природному заповіднику Горгани - єдиному в Україні такого типу!
     Я раніше не показані та маловідомі стежки на заповідних територіях в картах не показую свідомо і пропоную хоч таким чином вносити свою лепту в його заповідність.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) senet 17:39:09 15/04/2015
      Згідний з Вами, Василю. Погарячкував. :)
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) Юрко 20:27:17 15/04/2015
      згідний, пересування в ПЗ "Ґорґани" не тільки новачкам, а взагалі ВСІМ туристам ЗАБОРОНЕНО.
      https://picasaweb.google.com/l h/photo/rLfxquihOmlzyTekW0cmQa oRk5TTcyrQF78NMyBVU40?feat=dir ectlink . Дозволений лише науковий туризм, для цього потрібно отримувати дозвіл у адміністрації.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) sjann 21:42:49 15/04/2015
       Те, що потрібен дозвіл то зрозуміло, але хотів би я подивитися, у якої адміністрації отримують дозвіл десятки грибників , при чому заїжджають грузовиками. А одного разу попав на таку ситуацію -- адміністрація бухала біля Новобудов, а єгер збирав їм гриби під Довбушанкою, мене попросив щоб я попри них не сходив. Давніше то вже було, але ж...
      • [ Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) Юрко 10:58:34 16/04/2015
       Вони всі живі люди зі своїми живими потребами. Місцевих вони мусять терпіти, бо самі є місцевими. Вони тут виросли, тут збирали гриби батьки їх прадідів. То чому якийсь заповідник вправі перекреслювати віковічні традиції? Така їх непохитна логіка. Єдиний спосіб стримати масове збирання грибів у заповіднику - це оплутати його 3 м колючим дротом під напругою. На всіх дорогах і стежках поставити шлагбауми і воєнізовану охорону. За порушення штрафи 1000-2000 грн. От тоді будуть думати. Стосовно всяких зловживань - зараз майже у кожного є смартфон з камерою. Знімайте все, що вважаєте порушенням і публікуйте в Ютюб.
       • [ Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) sjann 12:25:45 16/04/2015
        Юрко, справа не у грибах (особисто я не проти), а у тому, що вони після себе залишають (сміття). Просто мене бісить коли мені, одному, єгер читає мораль про заповідник і в цей самий час проїжджає газон 66 з грибарями. На моє запитання "Ну, що дальше?", ми дружньо розходимося без запитань і штрафів. Щоб вчити туристів, спочатку нехай самі навчаться, їм до культури туристів ще років 100 вчитися. Я не проти збирання грибів чи чогось іншого, мені просто неприємне їх відношення до заповідника. І в цьому ніякий ютуб не допоможе, нажаль. Будемо надіятись, що все ж таки все налагодиться.
        • [ Re: Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) vasyl 06:37:21 20/04/2015
         Більшості мабуть вже відомо що офіційно тільки одна з 4 зон нац.парку чи біосферного заповідника та вся територія природного заповідника Горгани є забороненою для відвідування. Але, як і всюди в суспільстві, існує також інший поділ - людський.
         В кожній із адміністрацій є свідома наукова група, виважена рекреаційна група (її немає в природному заповіднику) та обслуговуючий персонал. Працівники кожної з цих груп мали різні стимули, щоб піти працювати в дані природоохоронні заклади.
         Так само і відвідувачі даних територій можуть самостійно визначити для себе яка з цих груп їм ближче по житті )
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) NemoRW 21:48:30 15/04/2015
      Перепрошую, чи не хочете ви сказати, що ми, як малодосвічені мандрівники нанесемо природному заповіднику більше шкоди, ніж ви, буваліший?! Ми що не так ходимо як ви, чи ви думаєте, що досвід сходжень горами якось може вплинути на розпалювання вогнищ, чи виламування чи виривання рослин? Тут все залежить від культури подорожуючого, а не його гірського досвіду. Мало є досвічених туристів, котрі після себе залишають гори сміття і випалену землю? Я таких за своє життя надивився досхочу. Натомість, ідучи в гори, чи просто в ліс чи на природу ніколи шкоди довкіллю стараюсь не наносити чого і своїх (та й чужих) дітей навчаю. Ми ще й чужого сміття з лісу приносимо. А ви ось так огульно...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) vasyl 22:43:27 15/04/2015
       Зовсім не малось на меті когось образити - в даному випадку зверталась увага на те, що не варто відкривати нові території, не бажані для відвідування, для нових мандрівників


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::