стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Смотрич (стоянка) ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: На новий рік, коли піднімалися на Смотрич зустріли групу поляків, які спускалися вниз. Вони ночували на перемичці і сильно померезли через сильний вітер. Наступного дня зустріли ще одну групу яка верталася з Менчула (хоча планувала іти в сторону Говерли) бо один з учасників почував себе погано, а інші були сильно втомлені через тещо погано спали. Вони теж ночували на перемичці. Ми цю ніч ночували в обсерваторії. Але для обєктивності варто додати що морози були сильні. А ще кілька років тому у мого друга вітер порвав намет і поламав дуги, але вони ночували тоді на самому Смотричі (там є таке файне і оманливе місце під намет:)).
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Смотрич (стоянка) ]
  додав(-ла) hatiman [registered] 11:24:45 30/04/2009
  На новий рік, коли піднімалися на Смотрич зустріли групу поляків, які спускалися вниз. Вони ночували на перемичці і сильно померезли через сильний вітер. Наступного дня зустріли ще одну групу яка верталася з Менчула (хоча планувала іти в сторону Говерли) бо один з учасників почував себе погано, а інші були сильно втомлені через тещо погано спали. Вони теж ночували на перемичці. Ми цю ніч ночували в обсерваторії. Але для обєктивності варто додати що морози були сильні. А ще кілька років тому у мого друга вітер порвав намет і поламав дуги, але вони ночували тоді на самому Смотричі (там є таке файне і оманливе місце під намет:)).
  • [ Re: Re: Смотрич (стоянка) ] відповів(-ла) Alex 11:41:22 30/04/2009
   Я ж пишу що ставати краще не на перемичці, а нижче, біля руїн. І зараз все-таки не новий рік. Хоча "під роздачу" все одно є шанс потрапити.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::