стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Долина Котельця ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Тут читав, та й від інших чув, що з Грофи зійшла долиною Котельця сильна лавина. Від стежки до Плісця шось лишилось чи туда навіть не варто пхатись? А то маршрут планується досить короткий (40-50 км), а серед нас будуть новачки, і їм не хочеться псувати враження... Проясніть ситуацію будь-ласка. І якщо стежка непрохідна, то в якому стані стежка долиною Петроса на Плісце (наскільки я знаю, вона не маркована, але ходив нею декілька разів). Наперед дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Долина Котельця ] додав(-ла) komaruk [registered] 21:19:57 29/06/2009
  Тут читав, та й від інших чув, що з Грофи зійшла долиною Котельця сильна лавина. Від стежки до Плісця шось лишилось чи туда навіть не варто пхатись? А то маршрут планується досить короткий (40-50 км), а серед нас будуть новачки, і їм не хочеться псувати враження... Проясніть ситуацію будь-ласка. І якщо стежка непрохідна, то в якому стані стежка долиною Петроса на Плісце (наскільки я знаю, вона не маркована, але ходив нею декілька разів). Наперед дякую.
  • [ Re: Долина Котельця ] відповів(-ла) salatruk 08:21:11 30/06/2009
   Долиною Петроса то мається на увазі на сідло між Петросом і Пападьою? Якщо так то там срака, з попаді також лавина зійшла, йшли у зворотньому напрямку...
  • [ Re: Долина Котельця ] відповів(-ла) salatruk 08:26:08 30/06/2009
   Як варіант, так як ходили недавно ми, можна вийти на траверс Коня, звідти до сідла між грофою та конем, потім на Грофу і на плісце
  • [ Re: Долина Котельця ] відповів(-ла) julieturkin 08:48:50 30/06/2009
   Ходили на цих вихідних,метрів 150 доведеться йти по повалених деревах,але то не важко.
   • [ Re: Re: Долина Котельця ] відповів(-ла) salatruk 10:15:20 30/06/2009
    А потім скакати через потічки? ;)
    • [ Re: Re: Re: Долина Котельця ] відповів(-ла) Dzhyl 13:10:56 30/06/2009
     нормально там йти до Плісце, а тоді на Грофу чи іншим керунком. А траверс Коня до "сідла" і на Грофу?! для новачків? як на мене, то ліпше перший варіант. а ті дерева повалені - то попса
     • [ Re: Re: Re: Re: Долина Котельця ] відповів(-ла) komaruk 13:24:12 30/06/2009
      той пост побачив вже як надрукував повідомлення нижче

      2 Dzhyl: новачок планується наразі тільки один, но крєпкій)))). Решта мінімум по одному разу проходили категорійні походи, район Осмолоди знаємо добре, дерлись не через один кілометр жерепу. Так що за готовність можете не переживати. Якщо попса, то все-таки певно підемо котельцем. Ще раз дякую за інформацію.
  • [ Re: Долина Котельця ] відповів(-ла) komaruk 13:17:33 30/06/2009
   2 julieturkin: Дякую за інформацію. Врахуємо, порадимось, вирішимо чи варто йти туди.
   2 salatruk: нє, то мається на увазі на Плісце. На мапі Центральні Горгани синя штрихпунктирна лінія - спочатку долиною Петроса, а потім вздовж потоку Паренки. Виводить на хребет десь на 200 м від Плісця в бік Паренок.

   І якщо вже така "срака" і під Попадею, то може хтось ше знає ділянки, через які краще не йти в силу важкопрохідності (мається на увазі марковані, досліджувати численні путівці ВІГовської мапи не збираємось :)) Агласітє вєсь спісак, пжалста))))
  • [ Re: Долина Котельця ] відповів(-ла) vasyl 16:40:41 30/06/2009
   Цими вихідними щодня на Плісце знаходилось близько 30 осіб :). В тому числі в суботу піднялась дуже велика група дітей з Підлютого. Ми йшли траверсним райтштоком в неділю і бачили ту красу зверху, але саме так ми планували. Внизу прикро, але проходимо.
   Відразу напишу, що там на чистці ДУЖЕ багато роботи - цілий день для 4 осіб з 2 добрими бензополами. На жаль, наша зараз несправна і очевидно ремонт затягнеться :(.
   • [ Re: Re: Долина Котельця ] відповів(-ла) komaruk 18:05:24 30/06/2009
    та зараз навряд чи є десь такі маршрути, де б не дерся наш люд на вихідні. Але у нас фактично у всіх канікули, так шо можемо вибрати і будній день.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::