стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Татарів-Бистриця ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Юрко, справа не у грибах (особисто я не проти), а у тому, що вони після себе залишають (сміття). Просто мене бісить коли мені, одному, єгер читає мораль про заповідник і в цей самий час проїжджає газон 66 з грибарями. На моє запитання "Ну, що дальше?", ми дружньо розходимося без запитань і штрафів. Щоб вчити туристів, спочатку нехай самі навчаться, їм до культури туристів ще років 100 вчитися. Я не проти збирання грибів чи чогось іншого, мені просто неприємне їх відношення до заповідника. І в цьому ніякий ютуб не допоможе, нажаль. Будемо надіятись, що все ж таки все налагодиться.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Татарів-Бистриця ]
  додав(-ла) sjann [registered] 12:25:45 16/04/2015
  Юрко, справа не у грибах (особисто я не проти), а у тому, що вони після себе залишають (сміття). Просто мене бісить коли мені, одному, єгер читає мораль про заповідник і в цей самий час проїжджає газон 66 з грибарями. На моє запитання "Ну, що дальше?", ми дружньо розходимося без запитань і штрафів. Щоб вчити туристів, спочатку нехай самі навчаться, їм до культури туристів ще років 100 вчитися. Я не проти збирання грибів чи чогось іншого, мені просто неприємне їх відношення до заповідника. І в цьому ніякий ютуб не допоможе, нажаль. Будемо надіятись, що все ж таки все налагодиться.
  • [ Re: Re: Re: Татарів-Бистриця ] відповів(-ла) vasyl 06:37:21 20/04/2015
   Більшості мабуть вже відомо що офіційно тільки одна з 4 зон нац.парку чи біосферного заповідника та вся територія природного заповідника Горгани є забороненою для відвідування. Але, як і всюди в суспільстві, існує також інший поділ - людський.
   В кожній із адміністрацій є свідома наукова група, виважена рекреаційна група (її немає в природному заповіднику) та обслуговуючий персонал. Працівники кожної з цих груп мали різні стимули, щоб піти працювати в дані природоохоронні заклади.
   Так само і відвідувачі даних територій можуть самостійно визначити для себе яка з цих груп їм ближче по житті )


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::