стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Куди краще спуститися із г. Круглоявірник? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Часто відпочивали в Микуличині. Декілька раз виходили на Борсучину і Круглоявірник. Від 230-го км траси (там зараз здається вивіска приватної садиби "Петранько") стежкою між хатами, далі піднімаємося лісом, метрів через 150 поляна, за нею зразу дорога. Тією дорогою можна вийти на Борсучину. Трохи тре петляти і інші дороги відходять від неї. Але якщо я з картою вийшов, то ви тим більше :) На Борсучині можна низом дорогою йти далі на Круглоявірник, також петляючи. А можна вийти полониною на верх і там в куті зліва є стежка також на Круглий. Соррі за багато путаних букв, хотів як краще :) Жопса не маю :)
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Куди краще спуститися із г. Круглоявірник? ]
    додав(-ла) pumbaa [registered] 11:53:28 13/11/2009
    Часто відпочивали в Микуличині. Декілька раз виходили на Борсучину і Круглоявірник. Від 230-го км траси (там зараз здається вивіска приватної садиби "Петранько") стежкою між хатами, далі піднімаємося лісом, метрів через 150 поляна, за нею зразу дорога. Тією дорогою можна вийти на Борсучину. Трохи тре петляти і інші дороги відходять від неї. Але якщо я з картою вийшов, то ви тим більше :) На Борсучині можна низом дорогою йти далі на Круглоявірник, також петляючи. А можна вийти полониною на верх і там в куті зліва є стежка також на Круглий. Соррі за багато путаних букв, хотів як краще :) Жопса не маю :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::