стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Помощь в выборе маршрута на ПВД (8-10 мая) ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: до речі існує варіант після Малого Горгана не спускатись вниз до р.Зубринки, а після спуску до верхньої полонини повернути вправо-вверх повз колибу і піти на північний-схід по стежці в напрямку на вершину 1364,4 на хребті Явірника, десь через 1,5 км стежка поверне на північний-захід, тоді звалювати з гребня на схил і спускатись в долину р.Зелениця притримуючись північно-східного напрямку. Ночівля в долині біля річки. Біля впадіння лівого притоку в Зеленицю в 30 м вище впадіння на правому березі є (була) хата лісорубів? ночувати можна там, можна нище впадіння притоку на 150-200 м. Наступного дня від другого місця ночівля підніматись вверх по схилу, метрів через 50-70 зліва починаються поля цекот, вийти на них і як по сходах піднімаєтесь на на вершину 1364,4 на хребті Явірника, а далі хоч - на північ спуск на перевал Переслоп, хоч на південний схід по гребню на траверс Явірника.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Помощь в выборе маршрута на ПВД (8-10 мая) ]
    додав(-ла) Шаміль [registered] 11:03:29 30/04/2010
    до речі існує варіант після Малого Горгана не спускатись вниз до р.Зубринки, а після спуску до верхньої полонини повернути вправо-вверх повз колибу і піти на північний-схід по стежці в напрямку на вершину 1364,4 на хребті Явірника, десь через 1,5 км стежка поверне на північний-захід, тоді звалювати з гребня на схил і спускатись в долину р.Зелениця притримуючись північно-східного напрямку. Ночівля в долині біля річки. Біля впадіння лівого притоку в Зеленицю в 30 м вище впадіння на правому березі є (була) хата лісорубів? ночувати можна там, можна нище впадіння притоку на 150-200 м. Наступного дня від другого місця ночівля підніматись вверх по схилу, метрів через 50-70 зліва починаються поля цекот, вийти на них і як по сходах піднімаєтесь на на вершину 1364,4 на хребті Явірника, а далі хоч - на північ спуск на перевал Переслоп, хоч на південний схід по гребню на траверс Явірника.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::