стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Помощь в выборе маршрута на ПВД (8-10 мая) ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Один з улюблених моїх маршрутів)))Маршрут г.Хом"як-г.Синяк-г.Малий Горган реально пройти за 1-2 дні, та й не складний він.Ми починали його з підйому серпантином на поч.траси с.Поляниця або з стрімкого підйому, який починається з долини пот.Женець(с.Татарів,поворот біля т.зв. дачі Ющенка).Підйом на полонину приблизно 2год.Піднімалися спочатку на Хом"ячка, а потім брали Синяка і Горгана. А поверталися додому через пер.Переслоп на Яремчу(201 маршрут промаркований).Можна заночувати на полонині Томнатик, а можна під Малим Горганом.Вся нитка маршруту відображена в карті "Центральні Горгани" (1:50 000)та й в неті повно інфи про нього.Вдалої вам мандрівки!!!
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Помощь в выборе маршрута на ПВД (8-10 мая) ]
    додав(-ла) LeLe [registered] 22:11:51 29/04/2010
    Один з улюблених моїх маршрутів)))Маршрут г.Хом"як-г.Синяк-г.Малий Горган реально пройти за 1-2 дні, та й не складний він.Ми починали його з підйому серпантином на поч.траси с.Поляниця або з стрімкого підйому, який починається з долини пот.Женець(с.Татарів,поворот біля т.зв. дачі Ющенка).Підйом на полонину приблизно 2год.Піднімалися спочатку на Хом"ячка, а потім брали Синяка і Горгана. А поверталися додому через пер.Переслоп на Яремчу(201 маршрут промаркований).Можна заночувати на полонині Томнатик, а можна під Малим Горганом.Вся нитка маршруту відображена в карті "Центральні Горгани" (1:50 000)та й в неті повно інфи про нього.Вдалої вам мандрівки!!!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::