стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: З Міжгір’я на Боржаву ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Карпати перемарковані вздовж і поперек. Залишилося з"єднати Стримбу з Передньою, Середньою,Задньою. Був 2 роки тому. стежка зі Стримби в сторону Передньої через букові хащі заростає , але ще прохідна. Як спуститись зі Стримби в цьому напрямку - стійкий запах паливно-мастильних чи нафти.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: З Міжгір’я на Боржаву ]
  додав(-ла) ILC [registered] 09:51:18 31/08/2010
  Карпати перемарковані вздовж і поперек. Залишилося з"єднати Стримбу з Передньою, Середньою,Задньою. Був 2 роки тому. стежка зі Стримби в сторону Передньої через букові хащі заростає , але ще прохідна. Як спуститись зі Стримби в цьому напрямку - стійкий запах паливно-мастильних чи нафти.
  • [ Re: Re: З Міжгір’я на Боржаву ] відповів(-ла) german 13:17:35 31/08/2010
   А ще б перехід від Передньої-Задньої до Ясновця-Пішконі промаркувати! Щороку хожу тим маршрутом, і щоразу відшукую маршрут по компасу, адже стежка там взагалі відсутня, а маршрут цікавий!
  • [ Re: Re: З Міжгір’я на Боржаву ] відповів(-ла) vasyl 15:02:50 31/08/2010
   Я проти такого зєднання, хоча не я вирішую на Закарпатті що маркувати - тільки консультую. Окрім цього, там територія парку Синевир і вони дають дозвіл на це.
   Необхідно частину маршрутів залишити для любителів, які хочуть відчути на собі дикість і первозданність природи та тих, хто не має можливості купити окуляри (через відсутність такових), які б робили невидимими марки на деревах і не збуджували нервову систему ;-). То були б найкращі окуляри для туриста: хочеш бачити знаки - знімаєш :).
   • [ Re: Re: Re: З Міжгір’я на Боржаву ] відповів(-ла) Roman 19:13:11 31/08/2010
    так, на Закарпатті все вирішують чехи :)
    • [ Re: Re: Re: Re: З Міжгір’я на Боржаву ] відповів(-ла) vasyl 23:19:02 31/08/2010
     Особливість Закарпаття в тому, що там набагато простіше працювати з районами, де керівники від туризму здатні приймати рішення і не косяться на обласних, які більше думають про власне місце сидіння, а не про туризм.
     Чехи не працюють самі, вони мають добру співпрацю з рятувальниками, без згоди яких жоден із маршрутів навіть в теорії не мав би робитись. До чехів, з рятувальниками маршрутів майже не погоджували.
     Тому сприймемо твій комент як жарт :)
   • [ Re: Re: Re: З Міжгір’я на Боржаву ] відповів(-ла) postman31 19:52:52 31/08/2010
    дивлюся на червону марку - і згадую, як постіно втрачали орієнтування на тому, здавалося б, простому маршруті. в тумані геть не просто було відгадувати напрямок хребта, кілька разів промахувалися :(
    дякую!
    пробували йти на стримбу з заднньої на день незалежності. ох, шкода мені тих авантюристів, які візьмуться той маршрут маркувати. там чесні джунглі для любителів екстріму, принаймні від верху чорної ріки до передньої.
    • [ Re: Re: Re: Re: З Міжгір’я на Боржаву ] відповів(-ла) ILC 12:35:22 01/09/2010
     якщо це та Передня, що ближче до Стримби - там прочищена стежка жерепом (мабуть, пастухи). За іншу Передню не знаю, був дощ з грозою, обійшов низом.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::