стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Завали Кукул-Говерла ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Пройти можливо. Ми щойно повернулися з походу, маршрут якого включав ділянку Говерла-Кукул. Між цими горами, йдучи кордоном, проминули пять невеликих вершин, на кожній з яких починалася нова серія стовпчиків. №3 - на сідловині перед Великою Козлєскою, №4 - на ній, №№5,6,7,8 - на наступних. №9 на сідловині перед підйомом на самий Кукул, №10 на невеличкому виступі приблизно посеред самого підйому. На Кукулі певно мав бути стовпчик №11, але його вже там немає (а всі інші загадані стовпчики і більшість проміжних ми знайшли). Практично на всій ділянці гарно видно стежку, по якій пройти не важко. Виключенням є ділянка 8-9. Тут ми загубили стежку і попали в зону лісоповалу, де пробиралися щось більше двох годин. Пізніше, піднявшись на Кукул, з відстані побачили, що цілий ліс знаходився західніше від лінії кордону. Отже, можлива стежка обходить лісоповал з західної сторони. Також було чимало повалених дерев на ділянках 7-8 та 9-10, але там обхідна стежка виявилася гарно протоптаною і не відхилялася від лінії корндону більше ніж на кільканадцять метрів. Перехід лісоповалу 8-9 позначився значною втратою сил і купою синців та подряпин, тому ночували на сідловині, східніше від стовпчика №9. Горизонтанльна площадка вільна від повалених дерев і може вмістити невеликий наметовий табір. Воду брали з джерелець, що витікають у західному напрямку майже з самої сідловини (наптрапили на них, обходячи лісоповал вже біля самої сідловини). Місце тихе і безлюдне.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Завали Кукул-Говерла ]
    додав(-ла) Віктор Полянко 13:37:49 13/07/2009
    Пройти можливо. Ми щойно повернулися з походу, маршрут якого включав ділянку Говерла-Кукул. Між цими горами, йдучи кордоном, проминули пять невеликих вершин, на кожній з яких починалася нова серія стовпчиків. №3 - на сідловині перед Великою Козлєскою, №4 - на ній, №№5,6,7,8 - на наступних. №9 на сідловині перед підйомом на самий Кукул, №10 на невеличкому виступі приблизно посеред самого підйому. На Кукулі певно мав бути стовпчик №11, але його вже там немає (а всі інші загадані стовпчики і більшість проміжних ми знайшли). Практично на всій ділянці гарно видно стежку, по якій пройти не важко. Виключенням є ділянка 8-9. Тут ми загубили стежку і попали в зону лісоповалу, де пробиралися щось більше двох годин. Пізніше, піднявшись на Кукул, з відстані побачили, що цілий ліс знаходився західніше від лінії кордону. Отже, можлива стежка обходить лісоповал з західної сторони. Також було чимало повалених дерев на ділянках 7-8 та 9-10, але там обхідна стежка виявилася гарно протоптаною і не відхилялася від лінії корндону більше ніж на кільканадцять метрів. Перехід лісоповалу 8-9 позначився значною втратою сил і купою синців та подряпин, тому ночували на сідловині, східніше від стовпчика №9. Горизонтанльна площадка вільна від повалених дерев і може вмістити невеликий наметовий табір. Воду брали з джерелець, що витікають у західному напрямку майже з самої сідловини (наптрапили на них, обходячи лісоповал вже біля самої сідловини). Місце тихе і безлюдне.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::