стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: оз. Синєвир-Боржава-Свалява ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: з г.Озерна і до Стригальні - усюди дорога, так як то найкоротше виглядає по мапі генштабу. Хребтом Озерної іде стежка, місцями сильно заросла. Не доходячи до г.Менчелик, падаємо вправо. Там сильні вирубки, треба вважати аби не звалити вправо чи вліво від сідла. Поблизу сідла є місця для стоянок, зліва у лісі дуже близько вода. Далі ліземо на хребет в напрямку вершини 1402, підйом вельми крутий. На цих полонинах також можна стати. Відразу після виходу на хребет на полонині теж є джерело, у правому дальньому куті. Хребет Камянки до повороту на Стригальню - прохідний, а от далі якшо схочете побувати на вершині - там троха жереп. Стежка робить власне такий вигин, як показано на мапі, НЕ пріть напряму. На пологині під Кам’янкою можна стати, але з водою там кепсько. Спуск - стежкою, або рідколіссям, ніякої складності.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: оз. Синєвир-Боржава-Свалява ]
  додав(-ла) Roman [registered] 10:56:30 30/04/2009
  з г.Озерна і до Стригальні - усюди дорога, так як то найкоротше виглядає по мапі генштабу. Хребтом Озерної іде стежка, місцями сильно заросла. Не доходячи до г.Менчелик, падаємо вправо. Там сильні вирубки, треба вважати аби не звалити вправо чи вліво від сідла. Поблизу сідла є місця для стоянок, зліва у лісі дуже близько вода. Далі ліземо на хребет в напрямку вершини 1402, підйом вельми крутий. На цих полонинах також можна стати. Відразу після виходу на хребет на полонині теж є джерело, у правому дальньому куті. Хребет Камянки до повороту на Стригальню - прохідний, а от далі якшо схочете побувати на вершині - там троха жереп. Стежка робить власне такий вигин, як показано на мапі, НЕ пріть напряму. На пологині під Кам’янкою можна стати, але з водою там кепсько. Спуск - стежкою, або рідколіссям, ніякої складності.
  • [ Re: Re: оз. Синєвир-Боржава-Свалява ] відповів(-ла) Roman 11:17:11 30/04/2009
   від Стоя - до Сваляви - автомобільна дорога.
   знову ж по мапі:
   г.Стій - 1365 - ур.Балайта - 1169 - направо мимо "сар" - долина п.Ждимир - форельне господарство - а далі бажано взяти машину, бо до Сваляви ще перти і перти :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::