стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: хребет Кострича ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: аха... промарковано? нууу, ми ще вирішуємо звідки, чи з Кривопільського перевалу, чи із Завоєлі.... Які плюси/мінуси варіантів?..
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: хребет Кострича ]
  додав(-ла) eR-man [registered] 12:57:47 04/11/2008
  аха... промарковано? нууу, ми ще вирішуємо звідки, чи з Кривопільського перевалу, чи із Завоєлі.... Які плюси/мінуси варіантів?..
  • [ Re: Re: Re: хребет Кострича ] відповів(-ла) Sunrise 13:06:06 04/11/2008
   в Завоєлі лише спускався, причому двома варіантами: по хребту у лісі (досить швидко до речі), і по дорозі вздовш потоку (не можу зараз сказати назву) що південніше Кострича. В другому варіанті багато болота. А варіант по хребту здається нічого.
   Мінус підйому від Кривопільского перевалу: промаркована стежка/дорога завжди тягнеться в праву сторону, і виходить західніше на декілька кілометрів від найвищої вершини хребта.
   • [ Re: Re: Re: Re: хребет Кострича ] відповів(-ла) eR-man 15:08:54 04/11/2008
    Дякую. Певне будемо від Завоєлі починати:)
   • [ Re: Re: Re: Re: хребет Кострича ] відповів(-ла) KJaR 00:30:42 05/11/2008
    Промаркована стежка взагалі веде після входу в ліс праворуч і виходить на хребет набагато західніше найвищої точки хребта, за пару км, і вже звідти треба йти хребтом -- то довше (плюс -- довго йдеш хребтом і милуєшся краєвидами).Треба після того як зайшов в ліс на розвилці звертати ліворуч і тогди серпантином вилазиться на хребет на сам верх, так, як в карті "Туристичні стежки Чорногори"(500метрівка) позначений червоний маршрут (реально він позначений так, як я казав вище) (плюс -- набагато скоріше, але краєвидами милуєшся мало, валиш лісом, а потім гоп! і ти вже наверху).
    Виходиш в цьому випадку західніше не за декілька кілометрів, а за 670метрів від головної вершини хребта, як не хочеш гака робити то можна знизу з закруту серпантину прямо на вершину ломанутися -- 150м шторца і 350 горизонтальних. Жерепу нима.
    Найбільший плюс підйому з Перевалу, на Костричу це не стільки менший перепад висоти -- перевал на 970м н.р.м а завояла на 900, як те шо до перевалу добратися набагато легше і скоріше получається, зараз коли темніє в 17 це важливо. Підйом з перевалу на хребет займає 2.5-3години. Далі по хребту годину десь до колиби йти. Вона знаходиться під вершиною Кострич, вода є, хата курна.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: хребет Кострича ] відповів(-ла) eR-man 07:32:43 05/11/2008
     Дякую! Таке суттєве поповнення знань про ту місцину!
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: хребет Кострича ] відповів(-ла) Tasic 15:52:45 06/11/2008
     Ми узимку йшли так.. У березні. Закоси закінчилися і ми вперлися по пояс у сніг. То ще уночі було. Такий маршрут було вибрано з підозри, шо коли я запропоную інший, то йти точно будемо уночі :-D Словом, вийшли прямо на вершину, влоб.
     2 KJaR: можна трек, якшо не шкода? Цікаво, де та стежка улітку йде


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::