Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: оцініть, будь ласка, маршрут ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Я конешно перепрошую, але ви що, по пластунськи повзти збираєтесь? :)
Навіть якщо йти не поспішаючи, Чорногора проходиться дні за 4. Якщо ДУЖЕ не поспішати - за 5.
Скажем так.
День перший. Кваси - біостаціонар - Шешул - Петрос. А далі або перейшовши Петрос зупиняєтесь (біля колиб джерело є) або можна пройти до перемички, а то й до відмітки 1800 на Говерлі (там теж вода є).
День другий. Переходите Говерлу. Навіщо сходити в сторону з хребта на Заросляк - зовсім не розумію :) Йдете собі по хребту. Хочете - падаєте на Несамовитому, хочете - доходите до Бребенескула. При бажанні можна і до Попа Івана ійти, але воду тоді з собою треба брати :)
День третій. Якщо статруєте з Несамовитого, то доходите до Попа, переходите і доходите до Марічейки або Веснарки. З Бребенескула спокійно доходите до Шибеного. Єдина проблема - з Шибеного після 14:15 не виїдеш. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: оцініть, будь ласка, маршрут ]додав(-ла)IrishHighlander23:56:16 20/07/2008 Я конешно перепрошую, але ви що, по пластунськи повзти збираєтесь? :)
Навіть якщо йти не поспішаючи, Чорногора проходиться дні за 4. Якщо ДУЖЕ не поспішати - за 5.
Скажем так.
День перший. Кваси - біостаціонар - Шешул - Петрос. А далі або перейшовши Петрос зупиняєтесь (біля колиб джерело є) або можна пройти до перемички, а то й до відмітки 1800 на Говерлі (там теж вода є).
День другий. Переходите Говерлу. Навіщо сходити в сторону з хребта на Заросляк - зовсім не розумію :) Йдете собі по хребту. Хочете - падаєте на Несамовитому, хочете - доходите до Бребенескула. При бажанні можна і до Попа Івана ійти, але воду тоді з собою треба брати :)
День третій. Якщо статруєте з Несамовитого, то доходите до Попа, переходите і доходите до Марічейки або Веснарки. З Бребенескула спокійно доходите до Шибеного. Єдина проблема - з Шибеного після 14:15 не виїдеш.
[ Re: Re: оцініть, будь ласка, маршрут ]відповів(-ла)beholder00:12:06 21/07/2008 Дякую, тоді ми, мабуть, десь постоїмо при гарній погоді, бо ж вже вирішили остаточно дні походу, а може десь спустимось з хребта, а потім знову вийдемо (коротше кажучи, "погуляємо довкола"). Просто з нами йдуть багато дівчат, тому ми так і розтягуємо маршрут, вони ж і позасмагати там схочуть при нагоді )))
[ Re: Re: Re: Re: оцініть, будь ласка, маршрут ]відповів(-ла)tsema08:19:43 22/07/2008 я з Петроса на Піп Іван зайшов за один світловий день це при тому що заходив на кожну вершину.правда на звороті нас підігнала гроза
[ Re: Re: Re: Re: Re: оцініть, будь ласка, маршрут ]відповів(-ла)rstm18:16:17 22/07/2008 Дівчата дійсно бувають різні, головне їх не переплутати: ті що можуть ходити - в Карпати, інші по Львову (Франківську, Києву, клубам, і т.д.)