стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Завали Кукул-Говерла ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Дякую. Будемо мати на увазі
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Завали Кукул-Говерла ]
  додав(-ла) Cramer 07:30:47 21/09/2007
  Дякую. Будемо мати на увазі
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Завали Кукул-Говерла ] відповів(-ла) Ed.ua 00:25:36 22/09/2007
   З цьогорічного переходу:"....-Там і заночуєте, припрошує Федір. Але ми вже рушили. Пастух розчаровано махає нам в слід рукою, що з тими навіженими туристами поробиш.
   До краю полонини Кукул проходимо пастушими стежками попри колиби. Біля самого лісу, внизу джерело і два ряди жолобів східцями. Тут Андрійович намагається мене переконати що треба валити на верх і йти по границі. У мене проблем з орієнтуванням не має. Рельєф читається як на долоні, тому на дєда не звертаю уваги. Ріжемо кут попутною дорогою, і не набираючи зайвої висоти виходимо нижче на хребтик з кордоном , що десь біля вершини г. Кукул встиг різко розвернутися (кордон).
   11:50, Дєд в окопах для впевненості відшукує ст..№10\6 .Вище до Кукула, по ст. № 10\7 має проходити обхідна стежина, що виводить на полонину Закукул. Місяць назад в дощ і туман Підліснюк @ К° проґавили поворот і натрапили на гідну колибу.
   Отож ми на правильному шляху і далі тримаємось стежини, що петляє між окопами та старими прикордонними стовбцями. Стежка не певна, час від часу губиться у свіжих завалах. На зустріч попадаються не розмотані бухти дроту, основний інженерний засіб при побудові лінії Аркада.
   ===Перехресний секс.===
   11:55 Відмічаємось на проміжній висоті 1326м , тут ст.№10 з чіткими літерами „&#352;” (1920) та „Р” (1923). Спускаємось до низу. Ліворуч по ходу урочище Криве Хеде. По дорозі перелажу через навхрест повалені стовбури. Звертаю увагу Підліснюка на цікаву схожість колод до людських тіл. Дєд навіть фотографує цю дурню, одразу ж придумує назву: „Перехресний секс”.
   Ох ліпше би ми не помітили цього, не фоткали, не глузували. Місце виявилось знакове і впродовж наступних двох годин нам на підйомі з Андрійовичем був забезпечений „NON STOP- Перехресний секс” вищого ґатунку з колодами, з свіжо поваленими стовбурами, обмотаними колючим дротом , з величезними гілляками. Від подряпин та синців не спасло навіть вчасне перевдягання .
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Завали Кукул-Говерла ] відповів(-ла) Ed.ua 00:28:24 22/09/2007
    Усяке бачивши в своєму, насиченому гірськими подорожами, житті дєд признавався, що в таку катавасію попадає вперше.
    Поборсавшись з півгодини практично на одному місці, Андрійович приймає рішення звалювати на ліво. Я звірившись з мапою, кажу що мені це підходить. Ліворуч означає що підйом не в лоба а боком через ярки. При вилазці з першого ярку попадаємо в малинник. Для нас це за щастя, але то не довго. Ліворуч, праворуч, в переді та позаду, всюди дрова, дрова. По-о-о-вна торба. Посередині одні матюки. Чергову складку місцевості долаю довжелезною колодою. Піді мною зо два поверхи вільного падіння. На другому кінці колоди розвертаюсь і кричу Підліснюку щоб переходив землею. Але Дєду вже все по цимбалах . Закриваю очі та розвертаюсь спиною, лиш би не вректи, Андрійович рушив стовбуром. Раптом згадалися шкільні роки, турзльоти і муштрування дітей того ж Підліснюка на переправах. Не один школярик плакав.
    Біля другої години рачки вилізли до стовпця №7\4. Ух. Ноги , руки, вуха, очі в нормі. Висоту 1298,6 м по кордону в лоб взяти не вийшло.
    Обідали на сідлі в районі шостих стовпців (№6\6). Перед тим дзвонив Василь, повідомляв що вже на Говерлі і питався коли ми прибудемо. Загадувати на перед боялись, тому нічим його порадувати не зміг. Їсти чомусь не хотілось. Від специфічного лазіння на чотирьох з рюкзаками по гілках повалених дерев, з не привички в руках відчувалася свинцева втома. Кинувши по кілька пиріжків за пазуху, рушили далі і одразу ж попали на крутий підйом. Перепочинки почастішали. В 15:10 вийшли на висоту 1458м , увінчаною ст. №5. Важко. Згадалася Оленка, стало легше.
    ===Мурашник Говерла===
    В 15:43 взяли Велику Кознєску(1572м). Біля стовпця № 4 відкинули ноги. Лежачи спостерігаємо за мурашником Говерлою , де на вершині копошаться люди-мурашки. Сьогодні 28 червня, День Конституції, державне свято. Два живих ланцюжка звисають з гори до самого Заросляка. Дзвоню Василеві щоб ставив палатку, шукав дрова. Зв’язку з ним не має, мабуть ві
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Завали Кукул-Говерла ] відповів(-ла) Ed.ua 00:37:59 22/09/2007
     н вимкнув мобілу. Нічого потерпимо, лише 16:05. До шостої ще часу а часу. В принципі я задоволений. Погода чудова, кінцева мета вималювалась, тренування перед ххххххххх вдалося. Незабути б на http://www.karpaty.com.ua/ повідомити про повну непрохідність ділянки 8-9 стовпчик старого кордону.
     Підліснюк не дуже тішиться, невдоволено розглядає підірвану бокову кишеню броцака. В неї десь на підйомі потрапив сексуально настрополений сухий сучок. Єдине що його гріє, то це думка про те, що місяць назад „в дощ і туман він @ К° проґавили поворот і натрапили на гідну колибу”, а то б ниття і плачів від попутчиків було б....
     Зашивати кишеню не хоче, каже що потім, зараз пальці не слухаються.
     Після недовгого спуску на ст.№3 Андрійович зажадав короткого перепочинку. Перепочили, пішли на штурм Говерли. Після тривалого відлюддя так було приємно вітатися з зустрічними людьми, що косяками валили з найвищої вершини України. У дєда в голові зароджуються думки як би то обійти вершину. Я на корню пересікаю. Уже наскільки то я не фанат Говерли, уже наскільки цей рік видався мені на неї урожайний, практично щомісяця прийшлося побувати і то мені таке дурне не лізе. На джерельці наганяю групу з трьох молодих людей. Поки що вони єдині хто з наплічниками. В одного прапорець України, але..."


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::