стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: випадок ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Був зі мною такий випадок у Рахові. Повертався я з Мармаросів і чекав на вокзалі Львівського потяга. Лляв до, був вечір і я сидів на вокзалі. До мене підійшов молодий циган з двома дітьми і попросили "на хліб", казав, що вони мешкали біля Рахова, але місцеві спалили їм хату, я дав пару гривень, але тут до мене підбіг місцевий мешканець років за 40 і почав на них кричати і виганяти з вокзалу, потім "просвітив" мене, що цим циганам тільки покажи, що в тебе є гроші і через кілька хвилин сюди прийде весь табір чоловік з 30, обступлять тебе і тупо пограбують. Повів мене до найближчої кав’ярні і наказав сидіти там до самого відправлення потяга, тобто до 1 години ночі. Навіть декілька разів заходив провідати мене, але вже з друзями. Впевнившись, що зі мною все в порядку, вони уходили шукати циган, судячи з іх рішучості, щоб набити їм морди. Але і в кав’ярні довелось пережити кілка годин приємностей сидіння в одному приміщенні з п’яними в зюзьку місцевими. З цього я зрозумів, що у Закарпатті місцеві дуже сильно ворогують з циганами і не слід опинятися поряд під час цієї ворожнечі.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: випадок ]
    додав(-ла) Останній герой [registered] 10:49:25 03/09/2007
    Був зі мною такий випадок у Рахові. Повертався я з Мармаросів і чекав на вокзалі Львівського потяга. Лляв до, був вечір і я сидів на вокзалі. До мене підійшов молодий циган з двома дітьми і попросили "на хліб", казав, що вони мешкали біля Рахова, але місцеві спалили їм хату, я дав пару гривень, але тут до мене підбіг місцевий мешканець років за 40 і почав на них кричати і виганяти з вокзалу, потім "просвітив" мене, що цим циганам тільки покажи, що в тебе є гроші і через кілька хвилин сюди прийде весь табір чоловік з 30, обступлять тебе і тупо пограбують. Повів мене до найближчої кав’ярні і наказав сидіти там до самого відправлення потяга, тобто до 1 години ночі. Навіть декілька разів заходив провідати мене, але вже з друзями. Впевнившись, що зі мною все в порядку, вони уходили шукати циган, судячи з іх рішучості, щоб набити їм морди. Але і в кав’ярні довелось пережити кілка годин приємностей сидіння в одному приміщенні з п’яними в зюзьку місцевими. З цього я зрозумів, що у Закарпатті місцеві дуже сильно ворогують з циганами і не слід опинятися поряд під час цієї ворожнечі.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::