стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Озеро Шибене ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Якщо маєте день запасу, то від застави у Шибеному йдіть через хр. Руський Діл далі г. Стіг - г. Вихід. Там гарні краєвиди.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Озеро Шибене ]
  додав(-ла) olexa_ [registered] 15:14:20 06/06/2005
  Якщо маєте день запасу, то від застави у Шибеному йдіть через хр. Руський Діл далі г. Стіг - г. Вихід. Там гарні краєвиди.
  • [ Re: Re: Озеро Шибене ] відповів(-ла) MONTENEGRO [guest] 17:54:07 06/06/2005
   Скоріш за все olexa ми так і зробимо . Минулого року ми йшли у зворотньому напрямку із Лазівщини у Шибене і перед нами при сході із Чорногори весь час були на горизонті вже румунські гори ( Мармароські Альпи ) і в тому числі наш Стіг.
   Так і кортіло піти далі до них , але ми знали що то є прикордонна смуга і без спецдозволу туда йти не бажано.
   Так що тепер коли ми братимемо дозвіл на заставі у Шибеному на Стіг - Вихід , він (дозвіл) буде такого самого типу як і на Піп Іван , чи враховуючи що наш маршрут йде вже безпосередньо на державний кордон , то прикордонники можуть пред’явити якісь додаткові вимоги ?
   • [ Re: Re: Re: Озеро Шибене ] відповів(-ла) Tasic 20:53:30 06/06/2005
    додаткові вимоги проявляються у випадку направильної тактики спідкування із прикордонниками.
    Останні дуже не люблять, коли на маршрут йдуть люди, котрі вперше його бачать на мапі (і власне мапу також).
    Головне, будьте впевненими у собі, тримайтеся спокійно, вивчіть, для переконливості, кожен згин на мапі.
    А далі усе залежить від винахідливості і вашого вміння спілкуватися.
    (ну хіба що є маршрутний лист і дозвіл із Чернівців - тоді ніхто не зможе перешкодити). Зважте, що володіння Шибеного - до Стогу. Далі - мукачевський прикордонний загін і, відповідно, застава у Богдані. Хоча вони між собою спільну мову знаходять :)
   • [ Re: Re: Re: Озеро Шибене ] відповів(-ла) olexa_ 12:34:48 07/06/2005
    Якщо ви йдете Шибене-хр.Руський Діл-г.Стіг (точніше Радуль бо безпосередньо Стіг прямо на кордоні)-г.Вихід то згідно діючого "Положення про прикордонний режим" ви повинні мати виключно паспорти і все, тому що по цьому маршруту вам не треба заходити за лінію інженерних споруд на кордоні. Тобто ви маєте усі права там проходити без додаткових дозволів. Дозвіл на прохід за інженерні споруди може надати тільки у прикоднонному загоні (Чернівці, Мукачеве) і потрібен він якщо ви з Шибеного через Стіг підете на Мармароський Піп Іван або з Шибеного кордоном на Чивчин.
    У справі тактики поведінки з прикордонниками повністю згоден з Tasic’ом - прикордонники не люблять у своїй зоні "чайників" і мають право їх туди не пустити...
    Можна спокійно отримати дозвіл у Києві, але вони не дають дозволу на прохід за інженерні споруди. Сам дозвіл готують приблизно два тижні, проте для району Шибене мабуть він не потрібен - я його використовував у менш відвідуваних місцях (Калиничі, Перкалаб) там він полегшує спілкування з прикордонниками.
    • [ Re: Re: Re: Re: Озеро Шибене ] відповів(-ла) Юрко 17:20:03 07/06/2005
     Зацитую Положення: "9. В’їзд і перебування у місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень (тобто дорогою по КСС, що знаходиться між стовпами з колючкою - прим. автора посту), допускається як виняток лише за спеціальним дозволом відповідного підрозділу Прикордонних військ". Хоча перебування з боку України поза КСС (тобто в межах прикордонного району - п. 7 Положення) вимагає лише посвідчення особи.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::