стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: ROMANIA RULEZZ погранці suxx--будьласка надайте інформацію!!!!!!!!!! ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: то стара казочка. Наразі немає законів, які позволяють туристам відвідувати прикордонні зони, тобто зони в яких простим смертним знаходитись не пасує. Ті документи, які до цього часу позволяли нам це робити (а це дозвіл на проведення польових робіт в КСС для місцевих) - ніщо інакше ніж компроміс прикордонників і впертих туристів. З травня знята кримвідповідальність за незаконний перетин кордону, що привело до масових його порушень. Погранці зрозуміли прикол і втяли квоту туріків на кордоні до мінімуму. ЦЕ ВСЕ МОВА ЙШЛА ПРО ПЕРЕСУВАННЯ ПО КОРДОНУ, АЛЕ НІЯК НЕ ЙОГО ПОРУШЕННЯ. Перетин кордону дозволяється у встановлених пунктах переходу з реєстрацією документів. Якщо румун тебе зловить без закпаспорта, візи і штемпеля митника в ньому, вважай, ти попав. Одні хлопці вже дістали історію на все життя, ледве з доброти душевної румунів були екстрадиційовані на родіну, де їх ще поімєлі наші. Застави говорити не буду де, по-перше, раз ти авантюрист і екстреміст - тобі так буде цікавіше, по-друге, бути співучасником і втягувати в протиправні дії цей сайт - не буду. Якщо тебе й так не спинити - дам пораду: йди зимою і в білому маскхалаті.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: ROMANIA RULEZZ погранці suxx--будьласка надайте інформацію!!!!!!!!!! ]
    додав(-ла) Юрко [registered] 13:20:27 24/12/2004
    то стара казочка. Наразі немає законів, які позволяють туристам відвідувати прикордонні зони, тобто зони в яких простим смертним знаходитись не пасує. Ті документи, які до цього часу позволяли нам це робити (а це дозвіл на проведення польових робіт в КСС для місцевих) - ніщо інакше ніж компроміс прикордонників і впертих туристів. З травня знята кримвідповідальність за незаконний перетин кордону, що привело до масових його порушень. Погранці зрозуміли прикол і втяли квоту туріків на кордоні до мінімуму. ЦЕ ВСЕ МОВА ЙШЛА ПРО ПЕРЕСУВАННЯ ПО КОРДОНУ, АЛЕ НІЯК НЕ ЙОГО ПОРУШЕННЯ. Перетин кордону дозволяється у встановлених пунктах переходу з реєстрацією документів. Якщо румун тебе зловить без закпаспорта, візи і штемпеля митника в ньому, вважай, ти попав. Одні хлопці вже дістали історію на все життя, ледве з доброти душевної румунів були екстрадиційовані на родіну, де їх ще поімєлі наші. Застави говорити не буду де, по-перше, раз ти авантюрист і екстреміст - тобі так буде цікавіше, по-друге, бути співучасником і втягувати в протиправні дії цей сайт - не буду. Якщо тебе й так не спинити - дам пораду: йди зимою і в білому маскхалаті.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::