стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Знаковано нові маршрути на Закарпатті ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Віддаю належне п vasyl-ю за проведену велику роботу. Проте коли я іду знакованим маршрутом відчуття таке, ніби мене ведуть, як теля на шнурку. Значно цікавіше мені іти з компасом і мапою, на якій нанесені маршрути і назви орієнтирів, дороги, стежки, річки, урочища.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Знаковано нові маршрути на Закарпатті ]
  додав(-ла) sobashko@gmail.com 21:45:34 27/07/2012
  Віддаю належне п vasyl-ю за проведену велику роботу. Проте коли я іду знакованим маршрутом відчуття таке, ніби мене ведуть, як теля на шнурку. Значно цікавіше мені іти з компасом і мапою, на якій нанесені маршрути і назви орієнтирів, дороги, стежки, річки, урочища.
  • [ Re: Re: Знаковано нові маршрути на Закарпатті ] відповів(-ла) Водопад 00:25:27 28/07/2012
   Ніхто вам не заважає ходити як ви хочете.Можете ходити не тільки з мапою а й з мавпою, ще буде цікавіше))).
  • [ Re: Re: Знаковано нові маршрути на Закарпатті ] відповів(-ла) Водопад 20:25:16 28/07/2012
   це особисто вам цікаво без вказівникув, а відпочити в Карпатах хочуть різні люди.Ось в Криму платні пляжі і добре, що у нас нема платних стежок)))), а є вказівники.
   Візьмемо приклад.- Заблукалі туристи виходять на вказівник-це для них відмінний орієнтир і емоційне піднесення(психологічний фактор теж треба враховувати).
  • [ Re: Re: Знаковано нові маршрути на Закарпатті ] відповів(-ла) zubr 14:22:33 29/07/2012
   Хто не хоче ходити маркованими стежками - можна йти поряд за 50-100-1000 метрів. Зі швидкістю 1км/год. Як берете з собою карту - шукаєте на карті перш за все стежки, а не район без стежок. І не в кожного є часу, щоб тиждень блукати Карпатами. Інколи приїжджаєш на день-два. І тоді маркування дуже допомагає більше пройти і більше побачити
   • [ Re: Re: Re: Знаковано нові маршрути на Закарпатті ] відповів(-ла) Roman 10:23:23 31/07/2012
    "Хто не хоче ходити маркованими стежками - можна йти поряд за 50-100-1000 метрів"

    Навіть не скажу, що ця думка розумна. Вона - МУДРА.
    • [ Але цього - не досить! ] відповів(-ла) Нормалайзер 15:27:06 31/07/2012
     Мудра?? Хо-хо: на межі геніяльности!..
     ..і ідіотії..

     Наступний крок дорогою back to the nature - не тільки ходити поза маркованими стежками, а ходити виключно не стежками: колись і в Карпатах, і - взагалі, не було стежок!
   • [ Re: Re: Re: Знаковано нові маршрути на Закарпатті ] відповів(-ла) victour 12:41:17 03/08/2012
    "Хто не хоче ходити маркованими стежками - можна йти поряд за 50-100-1000 метрів" - логіка колонізаторів, які заганяли аборигенів в резервації...
    "Інколи приїжджаєш на день-два. І тоді маркування дуже допомагає" - А добре це чи зле для природи Карпат Ви задавались питанням?? Чи потрібен Горам такий "розвиток туризму".

    Первісна природа Карпат тим і цінна, що до недавнього часу не зазнавала антропогенного впливу. Можливо хтось вважає карпатські стежки продовженням Хрещатика, але якщо в місті за таким "туристом" сміття прибирають, то в горах сміття прибирати нікому і маркуючи стежки потрібно думати, що буде з тими стежками після навали "туристів" - промаркував, забезпеч прибирання. До речі, маркувальники стежок, райштоків не створюють, а використовують існуючі, які зроблені задовго до маркувальних контор і є надбанням всієї України. Замість того щоб зайнятись збереженням райштоків, їх перетворюють у фронт робіт, джерело наживи псевдотуристичних фірм і маркувальників, які тільки використовують їх, але не доглядають за ними.
    Напевно крім пивно-чіпсових туристів є мандрівники, які цінують Карпати саме за первісну чистоту. Що ж пропонують для них маркувальники і їх прихильники? А вони поводять себе як колонізатори, безцеремонно відтісняючи мандрівників і місцеве населення на узбіччя, так би мовити, заганяючи в резервації. "відійти кілька метрів від стежки - і буде щастя" - подібних рекомендацій від маркувальників і прихильників маркування, особливо на їхніх сайтах, звучить досить – так ніби це їх власні стежки. Та і мандрівник хоче йти по стежці, але по чистій стежці, не загидженій сміттям і потворними плямами фарби на смереках, хочеться відчувати себе наодинці з природою, а не в продовженні міського безладу.

    p.s. модераторам - те з яких причин ви, як завжди, потерли всю переписку і тепер маркувальна компанія знову біла і пушиста зрозуміло...
    Скажіть будь ласка, по яких критеріях вашої цензури ви п’ятий раз трете саме це моє повідомлення?
    • [ Re: Re: Re: Re: Знаковано нові маршрути на Закарпатті ] відповів(-ла) white 15:41:56 03/08/2012
     гггг )))), то ж треба, 5й раз )))
     критерії, за якими труться повідомлення на форумі, написані зверху, після слова *Увага!* в третьому рядку. Ключове слово *без обговорення*.
     А інтим розгортайте собі в приват, на мило, на живо... і т. д.
  • [ Re: Re: Знаковано нові маршрути на Закарпатті ] відповів(-ла) mutya 10:23:15 30/07/2012
   Хотілося б висловитися с цього приводу без емоцій. В певній мірі я Вас розумію - орієнтування додає елемент спортивності, але треба змиртитися з тим що цивілізація охоплює все більше аспектів нашого життя ( якщо ні середньостатистичний турист мав би спати на землі, добувати вогонь з трута і т.п. ). Тобто елемент спортивності можна знаходити в іншому. Марковані стежки це дуже мирний аспект цивілізації порівняно з іншими, вплив яких відчувають сучасні Карпати, який створює певний позитивний ефект - потенційно збільшує кількість "зацікавлених" тих кому Карпати стають небайдужими. Це дуже важливо тому що Карпати насправді дуже малий і досить залюднений регіон і це означає що з великою ймовірністю якщо там де Ви ходили без маркованої стежки раніше ви можете побачити тракторну дорогу або просто не знайти лісу - тобто якщо Ви ховаєтеся від цивілізації зовсім не означає, що вона Вас не знайде у своєму найгіршому вигляді. А вона наступає з космічною швидкістю.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::