стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Про ведмедя... ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Хто скаже, як ведмідь подає про себе знати голосом... Ми от були під Пікуєм нещодавно. Короче впали в бік Щербовця, сонце вже сідало за гори. Ми (нас було двоє) нашвидку розбивали палатку і тут... вітер нам приніс чи то мичання чи то ревіння, але не коров’яче. Так було декілька разів за той вечір. Блін, як ми нашугались. Вирішили навіть дежурити по черзі біля вогню, але потім все-таки передумали. Мене цікавить чи є там ведмеді? В Біласовиці кажуть що бачили, а один шофер, який нас підкинув лісовозом сказав, що то міг бути олень. То що ж то могло бути?
Все спілкування на дану тему
  1. [ Про ведмедя... ] додав(-ла) Коля [registered] 11:16:49 14/09/2002
    Хто скаже, як ведмідь подає про себе знати голосом... Ми от були під Пікуєм нещодавно. Короче впали в бік Щербовця, сонце вже сідало за гори. Ми (нас було двоє) нашвидку розбивали палатку і тут... вітер нам приніс чи то мичання чи то ревіння, але не коров’яче. Так було декілька разів за той вечір. Блін, як ми нашугались. Вирішили навіть дежурити по черзі біля вогню, але потім все-таки передумали. Мене цікавить чи є там ведмеді? В Біласовиці кажуть що бачили, а один шофер, який нас підкинув лісовозом сказав, що то міг бути олень. То що ж то могло бути?
    • [ Re: Про ведмедя... ] відповів(-ла) yhirnyak 10:04:50 16/09/2002
      Щось схоже чули східніше Ворохти. Намети стояли на огороженій полонині. Підходить літній гоцул, питає годину. йде в ліс і ледве перелазить через паркан. Через 5 хв. з лісу лунає щось схоже на описане вище. Через секунду гоцул перелітає через паркан, як в фільмі "36 сходинок Шаоліню". Несеться з такою швидкістю, що "може хоч скелі його зупинять". Він просто напевно не знав, що то міг бути олень...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::