стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: там була війна ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Що з Першої світової - так, а про оборону - трохи не так. Від Пасічної до Зеленої були позиції русскіх військ Брусілова, в Бистриці (Рафайловій) - позиції польської ІІ Бригади Легіонів. Власне в Зеленій розташовувались позиції дальнобійної артилерії, яка перед штурмом (як виявилось - невдалим) більше двох місяців розстрілювала поляків (жертви, як водиться, найбільшими були серед цивільного населення). Реально до оборони - справа дійшла. Бригада Легіонів на даному напрямку зупинила русскіх на Роґодзах (тепер це місце називають перевалом Легіонів).
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: там була війна ]
    додав(-ла) Нормалайзер [moderator] 15:46:35 12/09/2002
    Що з Першої світової - так, а про оборону - трохи не так. Від Пасічної до Зеленої були позиції русскіх військ Брусілова, в Бистриці (Рафайловій) - позиції польської ІІ Бригади Легіонів. Власне в Зеленій розташовувались позиції дальнобійної артилерії, яка перед штурмом (як виявилось - невдалим) більше двох місяців розстрілювала поляків (жертви, як водиться, найбільшими були серед цивільного населення). Реально до оборони - справа дійшла. Бригада Легіонів на даному напрямку зупинила русскіх на Роґодзах (тепер це місце називають перевалом Легіонів).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::