стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Зелемінь ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Головною атракцією присілка Зелемянка є Заклад оздоровчо-купальний, розположений на усті потоку Зелемянка до Опору, віддавна знаний також як Шнатерівка. Експлуатує він розташоване там потужне мінеральне джерело, вода якого містить йод, бром та залізо, подібно до вод івоніцьких (не знаю, що то, очевидно, якісь також польські, більш відомі того часу води). Заклад має пансіонат з 80 умебльованими кімнатами в 7 віллах, розташованих в парку Закладу. Купальні містять 8 кабін з 16 ваннами. Заклад приймає відвідувачів з травня по вересень, пансіонат – круглорічно. В літній сезон постійно є один лікар, другий – доїжджає зі Сколе. Вартість курортних послуг купалень – 4 злотих, діти до 10 років, лікарі з родинами та члени Польського Товариства Татранського - безкоштовно.

Переклад з:

Г.Гасьоровський, Пшеводнік по Бєскідах Всходніх, Львів-Варшава 1936, репрінт Антикваріат Гурскі, Філяр, Кєльце, 2000, том 1 «Бещади», с.170.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Зелемінь ]
  додав(-ла) Нормалайзер [moderator] 01:08:23 08/05/2003
  Головною атракцією присілка Зелемянка є Заклад оздоровчо-купальний, розположений на усті потоку Зелемянка до Опору, віддавна знаний також як Шнатерівка. Експлуатує він розташоване там потужне мінеральне джерело, вода якого містить йод, бром та залізо, подібно до вод івоніцьких (не знаю, що то, очевидно, якісь також польські, більш відомі того часу води). Заклад має пансіонат з 80 умебльованими кімнатами в 7 віллах, розташованих в парку Закладу. Купальні містять 8 кабін з 16 ваннами. Заклад приймає відвідувачів з травня по вересень, пансіонат – круглорічно. В літній сезон постійно є один лікар, другий – доїжджає зі Сколе. Вартість курортних послуг купалень – 4 злотих, діти до 10 років, лікарі з родинами та члени Польського Товариства Татранського - безкоштовно.

  Переклад з:

  Г.Гасьоровський, Пшеводнік по Бєскідах Всходніх, Львів-Варшава 1936, репрінт Антикваріат Гурскі, Філяр, Кєльце, 2000, том 1 «Бещади», с.170.
  • [ Re: Re: Зелемінь ] відповів(-ла) vassia 13:34:38 08/05/2003
   1936 :-)

   До речі до 1939 року існував причепний вагон Відень-Гребенів
   • [ Re: Re: Re: Зелемінь ] відповів(-ла) akorud 21:08:54 08/05/2003
    ...а з 1 травня 2003р. відновлено повітряне сполучення Львів-Відень.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::