стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: "Карпатиленд" ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Карась, ще нікуди нічого не переходить. Ти думаєш, медвесуркіс так легко пустить сюди цивілізовану вирубку, мало того - нерезидента? Це все наміри. Але питанням треба зайнятись впритул. Стосовно вирубок, то ліс як рубали, так і рубають (нічого тут не вдієш - живі гроші ;(. Але якщо австріяки будуть робити це більш ощадливо ніж тепер, - з двох зол менше. Цитата: "Щороку “Львівліс” садить на 15-20% більше лісу, ніж вирубує". Якби ще дерева так швидко росли, як їх і вирубують. Крім того, тотальні вирубки у лісах вище 1100 м; схилах 20-30 град і у берегозахисних смугах зараз заборонено законодавством. Думаю, це "трошки" вдарить по ентузіазму.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: "Карпатиленд" ]
    додав(-ла) Юрко [registered] 08:42:35 05/05/2003
    Карась, ще нікуди нічого не переходить. Ти думаєш, медвесуркіс так легко пустить сюди цивілізовану вирубку, мало того - нерезидента? Це все наміри. Але питанням треба зайнятись впритул. Стосовно вирубок, то ліс як рубали, так і рубають (нічого тут не вдієш - живі гроші ;(. Але якщо австріяки будуть робити це більш ощадливо ніж тепер, - з двох зол менше. Цитата: "Щороку “Львівліс” садить на 15-20% більше лісу, ніж вирубує". Якби ще дерева так швидко росли, як їх і вирубують. Крім того, тотальні вирубки у лісах вище 1100 м; схилах 20-30 град і у берегозахисних смугах зараз заборонено законодавством. Думаю, це "трошки" вдарить по ентузіазму.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::