стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Сашко, особисто до тебе я не маю жодних притензій і не хочу, щоб хтось, перходячи на особистості, применшував твої заслуги. Фото афішувала не про тебе, а про бульдозер. Те, що ти вважаєш, що вони роблять добру справу, можливо, від недостатнього розуміння ситуації. А, можливо, чогось не розумію я.
у всьому світі гірські стежки і дороги роблять навпаки, укріплюючи, камінням і т.д, щоб нанести якомога меше шкоди оточуючій хиткій рівновазі природи. У нас же здирають живий шар ,який за пару років перетвориться в набагато гірші ритвини - корозія неминуча.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: щось я геть нічого вже не розумію... ]
  додав(-ла) manyasfon [registered] 10:56:39 10/07/2012
  Сашко, особисто до тебе я не маю жодних притензій і не хочу, щоб хтось, перходячи на особистості, применшував твої заслуги. Фото афішувала не про тебе, а про бульдозер. Те, що ти вважаєш, що вони роблять добру справу, можливо, від недостатнього розуміння ситуації. А, можливо, чогось не розумію я.
  у всьому світі гірські стежки і дороги роблять навпаки, укріплюючи, камінням і т.д, щоб нанести якомога меше шкоди оточуючій хиткій рівновазі природи. У нас же здирають живий шар ,який за пару років перетвориться в набагато гірші ритвини - корозія неминуча.
  • [ Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) jivchik 11:47:22 10/07/2012
   людина по суті є руйнівником. Залишаюсь при своїй думці.
   Але радий чути і іншу сторону "медалі", можливо так дізнаємось істинну.
   • [ Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) SLV 15:33:09 10/07/2012
    А на Пішконю завал десь недавно прорубали? Бо ходив місяць тому - в старому лісі все було завалено.
   • [ Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) vasyl 16:33:58 10/07/2012
    Щоб людина не була бездумним руйнівником, повинні існувати засоби стримування. В печерні часи це не мало таких наслідків тому що і людей було поменше, і засобів для руйнування також.
    1.Те що твориться на Свидовці, взагалі не піддається розумінню європейського туриста! Наші ж споконвіку їздили підводами і викидували відходи в річку і ця традиція, на жаль, збереглась, але вже в осучасненому пластикованому і моторизованому вигляді.
    Тому це біда Закарпаття, що там більшість людей сам за себе, а влада за гроші :(. Хоча якщо прийти до кожної конкретної людини, то більшість з них чудові люди (але і рагулів достатньо також як і всюди). Особисто знаю хорошу людину з Усть-Чорної, яка регулярно організовує виїзди "матрасів" до цього озера за гроші.
    2. Межа КБЗ проходить від Близниці в районі Стогу і далі йде на південь, тому оз.Догяска (Геришаска) не в заповіднику. А попробуйте докажіть джиперам (особливо правникам) що їхати по межі заповідника не можна?!
    Цікаві у нас парадокси зустрічаються - поруч Буковель і ПЗ "Горгани", КБЗ і забудований Драгобрат? Де набрати стільки охорони щоб це оберігати?!
    3. Багато джиперів і подібних їм моторизованих туристів не вважаюь свої мандрівки злом і мають на це свої аргументи.
    Але більшість з них звертають увагу на те, що є гірші від них (трактори, релювальники і т.п.), і стимулів ставати кращими, екологічнішими вони не бачать в цьому бардаку.
    Взагалі екологічна тема в нас не є модною і поки вона такою не стане нічого не зміниться, тому що державні стуруктури переважно всі корумповані і продаються. Азіопська держава і азіопське мислення, на жаль, буде ще довго існувати.
    4. Знаю що Живчик купив це http://www.stezhky.org.ua/?m0p rm=50&m1prm=162 , тому є надія що таки йде до кращого :)
   • [ Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) mutya 18:28:23 10/07/2012
    Цікаво, "людина по суті є руйнівником" - хороше самовиправдання для будь-якої неправильної фігні - під це можна великий список підвести. А взагалі красномовний коментар на адекватне питання - таке собі загорнуте в красиву оболонку - "інші думки мене взагалі не цікавлять ..."
  • [ Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) zubr 16:51:55 10/07/2012
   Тиждень тому на задньому траверсі Сивульського хребта (десь під Лопушною) активно працювали бензопили. Там ніби і так була потужна стежка. Може, трасу для джипів розчищають? Хтось в курсі?
   • [ Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) Юрко 17:57:03 10/07/2012
    для квадриків певно відновлюють
   • [ Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) geshik 18:01:52 10/07/2012
    Чомусь ніхто не згадує що на Апшинецьке озеро теж накатали доріжку джипами любителі аля "піво,дєвочки,шашликі",а ч-з Рущину ,на квадрациклах спокійно гасають вздовж Пекла на південь.А дикого Турбатецького Звору вже років 5 нема-майже автострада.Ну джип на Негровці-маразм!Кому потрібні ваші "подвиги",і ці фотки в неті на всю країну?Людям потрібна краса природи.Нічого скоро ваші онуки будуть гратись на помийках серед пластикових пляшок,і бачити рибу і звірів тільки на картинках.
   • [ Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) vasyl 22:07:27 10/07/2012
    Це мабуть львівські волонтери прочищали траверсну стежку Сивульного хреба - вони мені попередньо дзвонили і питали що казати лісникам в разі чогось :). Якось раніше рік чи два тому вони починали це робити і тепер продовжили
    • [ Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) zubr 08:22:16 11/07/2012
     Можливо. Тільки після них вже не стежка, а дорога залишається. І не ясно, плюс це чи мінус.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) jivchik 09:24:50 11/07/2012
      от і поговорили... По українськи це звучить так: Балакали-балакали, сіли та й заплакали.
      Постійно буду намагатися підкинути Вам для обговорення реалії нашого життя. Я буду "поганим поліцейським", а Ви будете "Хорошим". Повчимо один-одного, як потрібно жити. Може щось путнє вийде.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) Chinger 09:42:04 11/07/2012
       Мені здається, чи ви насправді збираєтесь тут штатним тролем попрацювати?
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) jivchik 10:27:54 11/07/2012
        Можу і тролем попрацювати, щоб завзяті писаки мали над чим поміркувати :)
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) Tasic 10:52:14 11/07/2012
         Не пасує так лякати. Троля позбутися - ванклік. Але є інший спосіб - не звертати на нього уваги, що вимагає певних зусиль і має продемонструвати рівень витримки дописувачів :)
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) Chinger 13:57:09 11/07/2012
          Віталік, та ти не правий. Шановний Олександр, зареєструвався тут трішки більше ніж два місяці тому, а вже взяв на себе важкий тягар - навчити життя писак-голодранців, в коротеньких штанцятах, які не взмозі оцінити сувору романтику джипінгу, це ж просто не дано для більшості писак з сайту... Хто як не я, водій з чотирнадцятилітнім активним стажем може його краще зрозуміти. А ти кажеш троль - айайай... це ж так природньо зайти на сайт, де в основному збираються люди які займаються спортивними пішими походами, підняти неоднозначну, болючу тему і "підкидати реалії" і відкривати очі мрійникам босоногим, які життя незнають...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) manyasfon 09:46:54 11/07/2012
       даремно ти іронізуєш, Сашко. Ситуація доволі несмішна, в т.ч. із-за "собака лает - караван идет". Реально не маю уяви, як вплинути на ситуацію. Можливо, в таких балачках зрештою щось народиться.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::