стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: полярні почуття в мене після перегляду... з одного боку шкробати по металі живчик на вежі - зовсім якось по-печерному..., з другого - почистили дерева на Пішконю, нехай і з власних меркантильних міркувань. Але бульдозер - це явно блядство. І там не заповідник, на жаль...
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: щось я геть нічого вже не розумію... ]
  додав(-ла) Юрко [registered] 22:39:19 09/07/2012
  полярні почуття в мене після перегляду... з одного боку шкробати по металі живчик на вежі - зовсім якось по-печерному..., з другого - почистили дерева на Пішконю, нехай і з власних меркантильних міркувань. Але бульдозер - це явно блядство. І там не заповідник, на жаль...
  • [ Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) eR-man 23:14:36 09/07/2012
   В черговий раз: "бідний" Свидовець! Радує хоч, що тим бульдозерам (а заодно і джиперам) до Ворожеських озер зась! А стосовно прочистки дороги, то може воно якраз лишнє? Чим більше завалів - тим менше зайд...
   • [ Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) jivchik 09:48:05 10/07/2012
    "бу-бу-бу, я нічого не роблю..."
    по-факту: дорогу ці люди відновлюють бульдозером, та як руками просто неможливо. Мета - зробити безбечними екскурсії для великої кількості туристів, які приїзжають у Карпати. Дорога там геть розмита і є реальна небезпека перекинутися на автомобілі з пасажирами. А дороги там існуть з діда-прадіда. Пояснювати чому вони там є рахую зайвим.
    На думку спав один сарказм: стає зрозумілим, чого в Україні такі погані дороги - всі керівники дуже люблять бездоріжжя, щоб не їздили. А для чого? :)
    Що до озера Догяска: якщо комусь невідомо, то нагадаю, що озеро колись мало більш високий рівень води. А робітники ферми, яка була розташована ярусом нижче, взяли і розрівняли лівий берег, чим значно понизили воду. З часом вода вимивала собі струмки і озеро міліло з кожним роком. Те, що зробив бульдозер (мінімально пошкодивши травяний прошарок) дасть змогу трішки підняти рівень води і в результаті озеро буде збережено.
    Фото мене просили не викладати, бо "зелених" дуже це чіпляє. А чого їх не чіпляють лісовози і хаотичні вируби?...
    Сподіваюсь на Ваше розуміння. Слідуючи простій істині, що нічого з нічого не буває, треба вирішити, що є більшим злом, а що меншим.
    Особисто прикладаю багато зусиль щодо відновлення і збереження Карпатських шляхів і стежок. На цих вихідних прочистив наглухо завалану дорогу до полонини Гича і розпочав реконструкцію будинку. Дорогу заплановано прочистити до полонини Солонка (район г. Молода, Горгани). Прочистив маршрут на г. Піп Іван зі сторони Щавника (фото дороблю пізніше) і ще багато чого. І так кожними вихідними.
    Не будьте ігоїстами - дайте змогу і іншим людям насолодитися красою нашої природи
    • [ Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) Alex 10:03:33 10/07/2012
     Тут вже один писав на форумі, що планує чистити Несамовите від "зарослі". Не розумію, звідки беруться такі спеціалісти із збереження високогірних озер?
    • [ Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) Юрко 10:04:35 10/07/2012
     можна детальніше на рахунок Гичі? Там планується капремонт цього літа....
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) jivchik 10:12:53 10/07/2012
      Гича: прочистили дорогу від с. Свобода. Біля будинку змайстрували "косо-криво" солик. Але то тимчасово. Цими вихідними вивозимо туди нову печку і доски. Плануємо поремонтувати підлогу, зробити нові лежаки і полиці. Відремонтувати двері (коні часто заходять). Якщо є бажання - приєднуйтеся. Зайві руки не помішають
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) victour 22:45:33 10/07/2012
       "Не будьте ігоїстами - дайте змогу і іншим людям насолодитися красою нашої природи" – от Ви доклали, як пишете, "багато зусиль" щоб добратися до полонини Гича, і що? Ви відродите автентичне вівчарство на тій полонині, полонина стане чистішою, піші туристи відчують себе затишно ("Не будьте ігоїстами") і не будуть шугатися джипарів, звірині навколо стане спокійніше жити??
       А буде там а ля Свидовець - полонина покраяна коліями, купи сміття, навали "отдихающіх", мисливців (браконьєрів) і т.п.
       І що доброго Ви своїм ентузіазмом зробили горам-Карпатам?
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) джек 23:48:11 10/07/2012
      Про Гичу. Був в тому районі цих вихідних. Потребує прочистки стежка червоним маршрутом (Солотвинка-Гича (багато завалів) та розвилка на Гичу й долина Свічі (декілька завалів).Тож думаю, коли буде акція по відновленню будинку можна "вбити двох зайців". Готовий допомогти!
    • [ Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) Alex 10:22:36 10/07/2012
     > дайте змогу і іншим людям насолодитися красою нашої природи

     Будь-яка фізично здорова людина зможе дійти від Драгобрата до Догяски пішки. Не треба тільки згадувати про людей з особливими потребами, бо в нашій країні вони на джипах і квадроциклах не іздять.
     А про те така дорога, особливо після дощу, стає непридатною для пішоходів, ви мабуть не в курсі.
     Дайте змогу і іншим людям насолодитися красою нашої природи!
    • [ Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) RomanVII 12:55:14 10/07/2012
     "по-факту: дорогу ці люди відновлюють бульдозером, та як руками просто неможливо. Мета - зробити безбечними екскурсії для великої кількості туристів, які приїзжають у Карпати. Дорога там геть розмита і є реальна небезпека перекинутися на автомобілі з пасажирами." Якщо юрист, я думаю з досвідом роботи, каже що на бульдозері по території КБЗ можна (надіюсь це ще КБЗ), то значить воно так і є. Тільки от цікаво чи була ця поїздка бульдозером погоджена В таму ж КБЗ??? Але в нашій країні розмір шкоди міряєть через призму товщини гаманців... Так що завтра прийде хтось і забере ДЖИПА в юриста, бо він йому сподобається, і плювати буде на закони....
    • [ Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) mutya 18:42:41 10/07/2012
     "по-факту: дорогу ці люди відновлюють бульдозером, та як руками просто неможливо. Мета - зробити безбечними екскурсії для великої кількості туристів, які приїзжають у Карпати." По факту - наш грейдер здирає в мікрорайоні Х усіх лежачих поліцаїв, та як руками просто неможливо. Мета - зробити безпечними пергони для великої кількості срітрейсерів які приїзжауть у мікрорайон Х пострітрейсити.
    • [ Re: Re: Re: Re: щось я геть нічого вже не розумію... ] відповів(-ла) white 10:22:26 11/07/2012
     Друже Олександр, "ці люди", "ці хлопці", "бульдозер", ви мали з ними безпосередньо розмову, чи з*ясовували хто вони, кого представляють, хто замовник цього "відновлення".., чи мають вони елементарний набір дозволів. Як юрист, напевне, ви знаєте що перед початком любого будівництва треба мати "папку паперів". А тут ціла дорога! Мене б зацікавило..,
     чи то суто приватна ініціатива.
     ?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::