стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Що забере митниця? ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Андрію, усе там є, і митниця і прикордонники. Одразу з’являються як пашпорт з тризубом побачать. Ти то перевіряв на кордоні ПЛ-ДЕ, а я то пів-року тому перевіряв на кордоні HU-SI - враження незабутні. Думаю просто угорці дістають від заходу по голові за кожного нелегала чи грам наркоти, ось і стараються. І виглядали ми як типові туристи, з рюкзаками, все як треба, але головне на жаль, це не те як ти виглядаєш і хто ти є, а те, який герб у тебе на пашпорті намальовано.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Що забере митниця? ]
  додав(-ла) unmay [registered] 21:16:57 17/07/2005
  Андрію, усе там є, і митниця і прикордонники. Одразу з’являються як пашпорт з тризубом побачать. Ти то перевіряв на кордоні ПЛ-ДЕ, а я то пів-року тому перевіряв на кордоні HU-SI - враження незабутні. Думаю просто угорці дістають від заходу по голові за кожного нелегала чи грам наркоти, ось і стараються. І виглядали ми як типові туристи, з рюкзаками, все як треба, але головне на жаль, це не те як ти виглядаєш і хто ти є, а те, який герб у тебе на пашпорті намальовано.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Що забере митниця? ] відповів(-ла) akorud 00:21:49 18/07/2005
   Можливо, не заперечую. Просто в мене такий самий паспорт з тризубом і німаки тільки перевірили візу, шльопнули печатку і побажали щасливої дороги. А от кілометрів за 20 зупила митна поліція і оглянула на предмет контрабанди. Може в твому випадчу ключом була друга сторона кордону - Словенія. Вона ж входить в EU на таких же правах як і Угорщина, в Шенген не входить, от і зібрались "два чоботи пара". На Угорсько-Австрійському кордоні все цивільно, зі слів знайомих українців.
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Що забере митниця? ] відповів(-ла) smarn 07:07:58 18/07/2005
    З угорцями однозначно менше геморою чим з поляками і дороги кращі. Там все іде як "тьоща під лід", забавно так і весело. Тілки не треба цих комплексів меншовартості, всюди уроди є, паспорт не має значення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::