стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Продали міст... над яремчанським водоспадом ] повідовив(-ла) MONTENEGRO
Текст повідомлення: Здається що хитрі навколокарпатські ділки готові купити все , аби збагатіти . У Верховині довелось почути думку , що "мають продати Чорногору". Виглядає на жарт , але у Гаджині вже ведеться будівництво , дуже велика ймовірність що із Дземброні прокладатимуть канатну дорогу. Так що міст -то дрібниця. Ділаші відчули що тут є перспектива , адже щороку матрасний карпатський бум все дужче наростає, то чому не заробляти на пустому місці ? Так що хто більше грошей має, той зробить підйомник, хто трошки менше - купить міст , а хто взагалі "бідака" - той придбає собі невеличку стежину . А якщо серйозно - то дійсно треба бити на сполох , бо не гребують нічим : їм до лампочки екологія , природна унікальність , флора , фауна , реліктовий ліс і т.д.
Головне тут - БАБЛО... Дуже сумно від того і по-справжньому боляче!!!!!!
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Продали міст... над яремчанським водоспадом ]
    додав(-ла) MONTENEGRO [guest] 19:57:26 21/07/2005
    Здається що хитрі навколокарпатські ділки готові купити все , аби збагатіти . У Верховині довелось почути думку , що "мають продати Чорногору". Виглядає на жарт , але у Гаджині вже ведеться будівництво , дуже велика ймовірність що із Дземброні прокладатимуть канатну дорогу. Так що міст -то дрібниця. Ділаші відчули що тут є перспектива , адже щороку матрасний карпатський бум все дужче наростає, то чому не заробляти на пустому місці ? Так що хто більше грошей має, той зробить підйомник, хто трошки менше - купить міст , а хто взагалі "бідака" - той придбає собі невеличку стежину . А якщо серйозно - то дійсно треба бити на сполох , бо не гребують нічим : їм до лампочки екологія , природна унікальність , флора , фауна , реліктовий ліс і т.д.
    Головне тут - БАБЛО... Дуже сумно від того і по-справжньому боляче!!!!!!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::