стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Про рахунок ] повідовив(-ла) vasyl
Текст повідомлення: Цікавився детальніше. Переказ коштів по Україні коштує у Вестерні від 13 доларів. Але ці ставки є різними в різних державах. У нас був скандал і плату за переказ з країн, де працюють наші заробітчани, зменшили. Тобі потрібно цікавитись в своїх банках. Також мені повідомили, що в Штатах також є система АНЕЛІК. При користуванні нею я сплачував всього 3 відсотки від суми переказу. Висновок один - пошукати дешевші системи з меншими відсотками за перевод. Напевно і в мене добавляться клопоти, якщо мені прийдеться продавати на міжбанку отримані, допустимо 50 доларів, на мультивалютний рахунок кошти.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Про рахунок ]
    додав(-ла) vasyl [guest] 16:05:41 20/07/2005
    Цікавився детальніше. Переказ коштів по Україні коштує у Вестерні від 13 доларів. Але ці ставки є різними в різних державах. У нас був скандал і плату за переказ з країн, де працюють наші заробітчани, зменшили. Тобі потрібно цікавитись в своїх банках. Також мені повідомили, що в Штатах також є система АНЕЛІК. При користуванні нею я сплачував всього 3 відсотки від суми переказу. Висновок один - пошукати дешевші системи з меншими відсотками за перевод. Напевно і в мене добавляться клопоти, якщо мені прийдеться продавати на міжбанку отримані, допустимо 50 доларів, на мультивалютний рахунок кошти.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::