стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Цілком підтримую усі позиції Bruno. Тільки куди це сміття викидати унизу в селищах, знісши це все "добро" із гір? Контейнерів нема, або одне і то забите по вінця. Більшість сміття викидається просто в річку, чим штучно створює сприятливі фактори для повеней...Виходить самі ж місцеві собі і шкодять..Гадаю, потрібно насамперед рятувати від сміття села, чим повинні займатись певні екологічні організації...Потрібно залучати масмедіа, розробити по TV і радіо ролики із показом того, що робить своїми антиекологічними діями місцевий люд...Однак на це потрібні шалені кошти, які навряд чи хтось погодиться витрачати. Залишається поки одне-це організація акцій із прибирання сміття і вивозом його до пристосованих сміттєзвалищ. Чим частіше, тим краще! Пропоную створити рахунок, на який будуть перераховуватись благочинні внески для екомандрівок:)-.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ]
  додав(-ла) romankud [registered] 23:11:39 31/08/2006
  Цілком підтримую усі позиції Bruno. Тільки куди це сміття викидати унизу в селищах, знісши це все "добро" із гір? Контейнерів нема, або одне і то забите по вінця. Більшість сміття викидається просто в річку, чим штучно створює сприятливі фактори для повеней...Виходить самі ж місцеві собі і шкодять..Гадаю, потрібно насамперед рятувати від сміття села, чим повинні займатись певні екологічні організації...Потрібно залучати масмедіа, розробити по TV і радіо ролики із показом того, що робить своїми антиекологічними діями місцевий люд...Однак на це потрібні шалені кошти, які навряд чи хтось погодиться витрачати. Залишається поки одне-це організація акцій із прибирання сміття і вивозом його до пристосованих сміттєзвалищ. Чим частіше, тим краще! Пропоную створити рахунок, на який будуть перераховуватись благочинні внески для екомандрівок:)-.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) vassia 12:21:12 01/09/2006
   "Разруха, ана в галавах начинается..." М.Булгаков.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) Ombre&SHTUCHKA 14:06:39 01/09/2006
   По поводу экоакций пусть поделятся опытом коллеги, которые в таких мероприятиях уже участвовали. Помощь и совет, например, Василя будут очень в тему. Хотя, как на наш взгляд, одних Акций маловато. Порядок эффективнее поддерживать, а не наводить. Достаточно держать две лопаты и кирку на общеизвестных местах стоянок, на видных местах. Например, на щитах. С соответствующим руководством по эксплуатации :-). Не думаем, что найдется сволочь, которая все это дело подбреет себе домой. Выкопать по яме. Ленивые будут складировать мусор хотя бы в ямы, а не
   разбрасывать и ныкать везде на раздолье ветру. А люди поответственне регулярно это дело будут палить. Да и леснику - обходчику, можно поручить раз в месяц обходить такие ямы и палить то, что накопилось там.
   Сам палит - сам и отвечает за пожаробезопасность, если самому совести не хватает паскудство убирать.
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) vasyl 16:10:01 01/09/2006
    Не згоден.
    Не потрібно туристів привчати залишати сміття в ямах. Це ж стільки треба буде ям викопати, коли буде наплив туристів. Поки немає масовки, треба привчати НЕ СМІТИТИ або забирати із собою.
    Про яких соответственних людей ти говориш? Немає таких і скоро не буде, тому що туризм потрібен тільки на папері.
    Який лісник-обходчик? Він може тільки прийти і трохи "подоїти" Вас. Сам бачив як лісники смітять і особлива зневага до ПЕТ.
    Опустіться на землю. В Польщі це роблять через акції і систематичну пропаганду.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) Tasic 16:18:13 01/09/2006
     Булгаков правий. тре виховувати культуру а не закопувати бруд. а примус чи багаття -яка різниця. сам примусолог і запаковане сміття ношу вниз. у більшості випадків викидаю у Франківську, бо не встигаю ближче :)
     ніякі акції не допоможуть, доки не буде у голові. згадайте, шо казав проф. Преображенский про "сорт.. ри"


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::