стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Мусор. Костер или примус? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Прочитавши ваші розповіді сам не раз попадав на такі "дикі" засмічені місця, і для того щоб залишитися на цьому місці відпочити або ночувати спочатку прибираєш, а потім все інше. На мою думку що сміття залишають в горах не туристи, а ті делетанти які вирвалися з великих міст з великими кошельками, їм їхнє самолюбство не дозволяє сміття нести з собою до смітника, або спалити його. Все це залежить від виховання змалечку. Просто ті хто смітять не думають що ще колись сюди прийдуть або вони , або їхні друзі , або просто інші туристи. Таке зло потрібно викорінювати, як та казала потрібно змивати кровю. Одного двох провчити і думаю наладиться слух піде, бо на рівні держави нічого не буде.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Мусор. Костер или примус? ]
  додав(-ла) Ромік [registered] 08:25:21 29/08/2006
  Прочитавши ваші розповіді сам не раз попадав на такі "дикі" засмічені місця, і для того щоб залишитися на цьому місці відпочити або ночувати спочатку прибираєш, а потім все інше. На мою думку що сміття залишають в горах не туристи, а ті делетанти які вирвалися з великих міст з великими кошельками, їм їхнє самолюбство не дозволяє сміття нести з собою до смітника, або спалити його. Все це залежить від виховання змалечку. Просто ті хто смітять не думають що ще колись сюди прийдуть або вони , або їхні друзі , або просто інші туристи. Таке зло потрібно викорінювати, як та казала потрібно змивати кровю. Одного двох провчити і думаю наладиться слух піде, бо на рівні держави нічого не буде.
  • [ Re: Re: Мусор. Костер или примус? ] відповів(-ла) Юрко 16:22:40 29/08/2006
   Сміття кидають (закопують, ховають) ті, хто навіть не задумується над тим, що можна з ним якось інакше зробити. Закликаю всіх присутніх проводити агітацію серед відвідувачів гір, зайвий раз попросити зустрічного туриста/матраца/ягідника прибрати сміття за собою.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::