стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ На Пікун ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: підкажіть чи можна пробратися з Медвежика на Пікун крізь жереп, власне чи є там якась хоч ледь помітна стежка поросла жерепом? чи потрібно брати напролом? розкажіть хто як йшов. дякую!
Все спілкування на дану тему
 1. [ На Пікун ] додав(-ла) vyjko [registered] 22:24:37 23/08/2006
  підкажіть чи можна пробратися з Медвежика на Пікун крізь жереп, власне чи є там якась хоч ледь помітна стежка поросла жерепом? чи потрібно брати напролом? розкажіть хто як йшов. дякую!
  • [ Re: На Пікун ] відповів(-ла) IhorOs 12:26:18 24/08/2006
   Йшли там на початку травня ( http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=forum&forum=7&frange=190& msg=35152 ), стежки не проглядалося. Але тоді ще трохи було снігу, тому може деякі часткові ділянки були "замасковані" або ми її просто непригледіли, так як притримувалися чи то сніжних, чи то цекотних ділянок. Хоча сам Пікун був без снігу, а на його вершині нічого схожого на стежку не було помітно. Тур, що складений на вершині Пікуна - повністю в жерепі, хоча я би не сказав би, що той жереп аж надто якийсь особливий.
   Якщо є бажання йти на Пікун - то як на мене безпосередньо після Медвежика слід трохи взяти північним схилом (навіть трохи втрачаючи висоту) - там жереп не суцільний - можна минати - заодно траверсуючи першу локальну висотку між Медвежиком та Пікуном, а другу та третю минати вже з південного боку - там ніби все таки трохи цекот а не жерепу (хоча там є пару ділянок зі значною крутизною схилу, тре бути трохи обережним). Взагалі оцініть ситуацію з Медвежика - можливо моя інфо не зовсім актуальна, так як тоді коли ми йшли - то частина жерепу ще була під снігом (хоча, знову ж, снігу вже було небагато, так що той жереп що був під снігом по ідеї не повинен бути високим).
   Пройшли з Медвежика на Пікун трохи швидше за дві години з періодичними зупинками на фотографування, тому напевно можна пройти швидше).
   Ще. З Медвежика скидалися по лавиному жолобі на Сітний, а далі піднімалися до "австрійського" шляху, що траверсує Поленський, Садки, але то не самий оптимальний варіант, особливо коли в планах повертати на Бистрицю. Ліпше пройти по перемичці між Пікуном та Поленским - беручи на захід з вершини Пікуна. Там же на перемичці недалеко від витоку Сітного можна стати й на ніч.
  • [ Re: На Пікун ] відповів(-ла) Tasic 13:42:50 25/08/2006
   Стежки там не є. Але якшо є вели-и-ике бажання, то пройти можна, звісно.
   Наявна стежка йде під Пікуном і вилазити на нього не збирається, а піднімається на Ведмежик (то як із Бистриці ходять). Жереп на Пікуні – злосний. Найкраще штурмувати гору – з боку Ведмежика, бо там більш-менш «рівно». Для крутих екстремалів, у яких повно часу – підйом від Сітного.
   Спускатися з Пікуна краще спиною уперед. Так зручніше


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::