стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів ::: перейти в

[ Re: Буштул, Берть ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Проходили там у липні 2007го.На Буштул йшли з Німецького перевала і потім на Велику і Малу Кепути. Краєвиди - супер! Там жереп не такий суцільний, як на Чорній Кливі, місцями стежка виходить на галявини або кам’яні карнизи, звідки видно усю долину Лімниці,Попадю і західні хребти за Мокрянкою. Таких місць, як мінімум, з десяток від Буштула до Малої Кепути. Більше жерепа між Великою і Малою Кепутами,але зі стежки зійти майже неможливо, бо вона там досить чітка, хоч і заросла. На Берть є відгалуження стежки між Великою і Малою Кепутами. Дерлися два неповні дні від Німецького до полонин за Явором. Йшли дуже повільно і отримали можливість заночувати на хребті на галявині зі слупом 44. Воду шукали по усіх схилах, потім розрили потічок під каміннями і зробили джерело. Від галявини до нього веде стежка приблизно на північний захід,метрів 50. Якщо будете там, прохання - напишить потім, чи є джерело зараз. На південому схилі у траві є калюжа з досить чистою водою, ми брали і там також, але кип’ятили. Із задоволенням ще б там заночував - навкруги зарослі жерепу, повне відчуття відірванності від світу, а захід сонця у таких кольорах, що не знаєш, на який бік хребта бігати, щоб дивитись. Взагалі, місця дуже незаймані (крім Німецького перевалу), 8 днів не бачили жодної людини - крім наших тридцяти:), замість людей бачили глухарів і ведмежі сліди.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Буштул, Берть ]
    додав(-ла) polywuk 09:28:37 05/07/2008
    Проходили там у липні 2007го.На Буштул йшли з Німецького перевала і потім на Велику і Малу Кепути. Краєвиди - супер! Там жереп не такий суцільний, як на Чорній Кливі, місцями стежка виходить на галявини або кам’яні карнизи, звідки видно усю долину Лімниці,Попадю і західні хребти за Мокрянкою. Таких місць, як мінімум, з десяток від Буштула до Малої Кепути. Більше жерепа між Великою і Малою Кепутами,але зі стежки зійти майже неможливо, бо вона там досить чітка, хоч і заросла. На Берть є відгалуження стежки між Великою і Малою Кепутами. Дерлися два неповні дні від Німецького до полонин за Явором. Йшли дуже повільно і отримали можливість заночувати на хребті на галявині зі слупом 44. Воду шукали по усіх схилах, потім розрили потічок під каміннями і зробили джерело. Від галявини до нього веде стежка приблизно на північний захід,метрів 50. Якщо будете там, прохання - напишить потім, чи є джерело зараз. На південому схилі у траві є калюжа з досить чистою водою, ми брали і там також, але кип’ятили. Із задоволенням ще б там заночував - навкруги зарослі жерепу, повне відчуття відірванності від світу, а захід сонця у таких кольорах, що не знаєш, на який бік хребта бігати, щоб дивитись. Взагалі, місця дуже незаймані (крім Німецького перевалу), 8 днів не бачили жодної людини - крім наших тридцяти:), замість людей бачили глухарів і ведмежі сліди.


до початку форуму ::: список форумів ::: перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::