стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Гірше всього що Сергій не вийшов на тел. зв’зок ранком ще з палатки (зв’язок був, бо з повідомлень в неті він потім ще дзвонив батькам).А могло статися увсіляке, вщент до нещасного випадку не виходячи з палатки. Вечором готувалося їсти в наметі на пальнику, також якщо був ще бензин то мабуть була зарядка-запуск бензинової грілки при тому , що на ніч погода по силі вітру 19-того числа катастрофічно гіршала. Якщо "Погода того вечора була повна дупа.."а вона "лише почала" серйозно портитись і на ніч та в понеділок мав бути армагедон. (Колега на ранок того понеділка збирався в Осмолоду, Грофа, я в неділю в обід давав йому консультацію по погодіі, то по пам’яті скажу що цілий день в понеділок в районі Грофи при постійному сильному вітрі (до 7м/сек) мали бути ураганні пориви мах 21-22 м/сек, що мало робитися в цей час на Свидовцю можна тільки собі уявляти. Чи літають невдало виставлені намети в сідловинах? Запросто , разам із вмістом!)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ]
  додав(-ла) Ed.ua [registered] 06:31:07 23/12/2010
  Гірше всього що Сергій не вийшов на тел. зв’зок ранком ще з палатки (зв’язок був, бо з повідомлень в неті він потім ще дзвонив батькам).А могло статися увсіляке, вщент до нещасного випадку не виходячи з палатки. Вечором готувалося їсти в наметі на пальнику, також якщо був ще бензин то мабуть була зарядка-запуск бензинової грілки при тому , що на ніч погода по силі вітру 19-того числа катастрофічно гіршала. Якщо "Погода того вечора була повна дупа.."а вона "лише почала" серйозно портитись і на ніч та в понеділок мав бути армагедон. (Колега на ранок того понеділка збирався в Осмолоду, Грофа, я в неділю в обід давав йому консультацію по погодіі, то по пам’яті скажу що цілий день в понеділок в районі Грофи при постійному сильному вітрі (до 7м/сек) мали бути ураганні пориви мах 21-22 м/сек, що мало робитися в цей час на Свидовцю можна тільки собі уявляти. Чи літають невдало виставлені намети в сідловинах? Запросто , разам із вмістом!)
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Загубилася людина ] відповів(-ла) Юрко 08:05:29 23/12/2010
   Удвох з товаришем пережили ураганну ніч на Близниці 1879. Вітер орієнтовно 20-25 м/с (збивав з ніг, але не більше), до урвистого краю - 30 м. Намет закріплений палками, забитими до верху. Вирвати намет з нами і перенести - нереально, пригинав до землі. Найсильніший вітер в Карпатах, якщо я не помиляюсь - 40 м/с - напевно теж би не зміг. Хоча поривом...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::