стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Богдан - Петрос ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Процедура отримання дозволу була описана тут: http://www.karpaty.net.ua/arti cles_04/marmarow.php Ми за 10 днів до походу написали заяву на ім’я начальника Мукачівського прикордонного загону Цевельова О.Є. і відправили її факсом за телефоном (03131)2-12-61. В заяві вказується термін перебування і маршрут. Я ще про мету перебування написав - туристичний похід. Десь за 3 дні до походу подзвонив за тим же номером, перепитав чи нема проблем з тим дозволом. Сказали, що заставу в Діловому попередили і можна їхати. А далі приїхали в Ділове, на заставі пред’явили документи і отримали дозвіл на папері. В кінцевій точці маршруту -на заставі в Шибеному ми той дозвіл здали. От і все :)
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Богдан - Петрос ]
    додав(-ла) IrishHighlander [registered] 09:03:22 23/09/2005
    Процедура отримання дозволу була описана тут: http://www.karpaty.net.ua/arti cles_04/marmarow.php Ми за 10 днів до походу написали заяву на ім’я начальника Мукачівського прикордонного загону Цевельова О.Є. і відправили її факсом за телефоном (03131)2-12-61. В заяві вказується термін перебування і маршрут. Я ще про мету перебування написав - туристичний похід. Десь за 3 дні до походу подзвонив за тим же номером, перепитав чи нема проблем з тим дозволом. Сказали, що заставу в Діловому попередили і можна їхати. А далі приїхали в Ділове, на заставі пред’явили документи і отримали дозвіл на папері. В кінцевій точці маршруту -на заставі в Шибеному ми той дозвіл здали. От і все :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::