стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Куди краще поїхати ] повідовив(-ла) алькаприм
Текст повідомлення: Привіт! Їздити кожен рік в інші місця - це дуже класно! А ще краще - кожної години писати в інший форум! Двох однакових оголошень для отримання інформації мало, щоб збільшити шанси отримати відповідь раджу тобі ще написати в форум "куплю-продам" (куплю інформацію: де знайти більш-менш високі гори в радіусі 5 км від станції - 1 гривня; де можна на такій же відстані від колії знайти чарівне місце для відпочинку з придатною для купання річкою, але щоб про нього не знали ні місцеві жителі, ні всюдисущі туристи - 2 гривні), у форум "Акції" - оголошується конкурс на найкраще місце відпочинку в Карпатах; у форум "Про karpaty.com.ua" - чому на сайті досі немає розділу "куди краще поїхати, якщо в Гребенові я вже був"; і у Фото-форум з вимогою надіслати фотографії на конкурс "я і річка по близості".
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Куди краще поїхати ]
  додав(-ла) алькаприм [guest] 15:40:07 12/07/2005
  Привіт! Їздити кожен рік в інші місця - це дуже класно! А ще краще - кожної години писати в інший форум! Двох однакових оголошень для отримання інформації мало, щоб збільшити шанси отримати відповідь раджу тобі ще написати в форум "куплю-продам" (куплю інформацію: де знайти більш-менш високі гори в радіусі 5 км від станції - 1 гривня; де можна на такій же відстані від колії знайти чарівне місце для відпочинку з придатною для купання річкою, але щоб про нього не знали ні місцеві жителі, ні всюдисущі туристи - 2 гривні), у форум "Акції" - оголошується конкурс на найкраще місце відпочинку в Карпатах; у форум "Про karpaty.com.ua" - чому на сайті досі немає розділу "куди краще поїхати, якщо в Гребенові я вже був"; і у Фото-форум з вимогою надіслати фотографії на конкурс "я і річка по близості".
  • [ Re: Re: Куди краще поїхати ] відповів(-ла) olegs 16:41:44 12/07/2005
   Якщо ти алькаприм плуг і про Карпати дізнався тільки на цьому сайті, немаючи що порадити, то так і скажи, а невидумуй із форумами. А з гір напевно бачив тільки горбики в баби на дачі.
   • [ Re: Re: Re: Куди краще поїхати ] відповів(-ла) Юрко 17:12:48 12/07/2005
    алькаприм: нафіга так кидатися на людину?
    олегс: поїдь у верховину або луги.
   • [ Re: Куди краще поїхати ] відповів(-ла) алькаприм [guest] 18:05:34 12/07/2005
    в моєї баби на дачі тільки річка, а гір немає... :(
    а про форуми я все добре написав - якщо в тебе понос, ти ж не займаєш чергу до окуліста, стоматолога і дерматолога одразу? хоча - хто зна...
   • [ Re: Re: Re: Куди краще поїхати ] відповів(-ла) smarn 04:05:35 13/07/2005
    Ну в Славську, Гребенові, Рахові теж багато не побачиш ще й біля станції на відстані 5 км. Раджу не стояти біля палаток, купаючусь в річці а зробити невеликій похід, кайфу більше буде...і без образ типу "плуг", зауваження таки слушне..
  • [ Re: Re: Куди краще поїхати ] відповів(-ла) eraservsv 10:27:00 13/07/2005
   2 алькаприм: я з твоїх постів ржунімагу.
   Ти випадково в КВН не граєш?
   • [ Re: Re: Re: Куди краще поїхати ] відповів(-ла) алькаприм [guest] 18:42:24 13/07/2005
    2 eraservsv: є трохи...
    2 olegs: і про Карпати ти теж вгадав... я дізнався про їх існування зовсім недавно, так само як і про існування цього сайту - від своїх пацієнтів. Одного до нас привезли з величезним дипломатом паперів - статті, фотографії, бідолага скаржився, що ніяк не може це розмістити на цьому сайті...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::