Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: 3D maps ] повідовив(-ла) Антон Текст повідомлення: Доречі, чи є в кого прив’язка генштабовських карт, тільки не та, що на сайті
http://bushi.info ? Бо при накладанні висотник даних з сайту NASA на карти, прив’язані Олексою, я в себе маю розбіжності десь метрів на 100. Виходить, що річки тічуть прямо по крутогорам :-) Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: 3D maps ]додав(-ла)Антон [guest] 13:27:48 29/04/2005 Доречі, чи є в кого прив’язка генштабовських карт, тільки не та, що на сайті
http://bushi.info ? Бо при накладанні висотник даних з сайту NASA на карти, прив’язані Олексою, я в себе маю розбіжності десь метрів на 100. Виходить, що річки тічуть прямо по крутогорам :-)
[ Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)Юрко17:14:47 29/04/2005 що за карти НАСА? Резніковська прив’язка - в Пулково-42, Насовська - в WGS 84. Між ними - похибка 100-150 м.
[ Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)Антон [guest]15:24:36 05/05/2005 А як його звести одне до одного? Десь є алгоритми перетворення одного в інше, та формати цих файлів?