стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Про KARPATY.COM.UA"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Форум на сайті ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Чи не планується в контексті розширення і популяризації сайту перехід на більш потужний і функціональний двіжок форуму (як то phpBB)?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Форум на сайті ] додав(-ла) Шльома 11:53:25 11/04/2008
  Чи не планується в контексті розширення і популяризації сайту перехід на більш потужний і функціональний двіжок форуму (як то phpBB)?
  • [ Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Roman 17:36:15 11/04/2008
   Яких можливостей бракує цьому движку? (Я НЕ проти переходів, мене просто цікавить це питання)
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Tasic 18:05:27 11/04/2008
    А мені цікаво, як phpBB сприятиме збільшенню популярності сайту :)
    Згоден, що можна реалізувати Астрікову пропозицію і зробити можливість переглядати список тем поряд із існуючим. А смайли, аватари і т.п. - це вже обговорювалося
    • [ Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Шльома 21:03:02 11/04/2008
     При наявності модераторів тих чи інших гілок, вони стають більш привабливими, інтерактивними і інформативними, модератор може окрім дотримання порядку бути відповідальним за контент і його оновлювання.

     Ще один аргумент - можливість зручного розміщення повідомлень (загалом - необмежених). Наприклад у розділі "Реполртажі" давним давно могло би бути більше матеріалу, якби люди могли самостійного його наповнювати. Факт додаткового контролю і складності процедури реєстрації статей зменшує бажання їх публікації, це саме стосується і фотогалереї.
     • [ Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Tasic 22:09:32 11/04/2008
      Кількість не є якістю. Фотогалерея, якщо Ви не помітили, давно не оновлюється. Замість неї зроблено новий ресурс, цілком присвячений фото. Маю просте питання: ЩО заважає надсилати матеріали зараз? Не той форум?
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Шльома 20:57:48 11/04/2008
    Зручного перегляду (чисто моє, суб’єктивне враження) і швидкого пошуку, функції модераторства і можливостей графічного контенту тощо.
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Шльома 21:22:39 11/04/2008
    За час існування сайту було залишено 47695 повідомлень на 6523 користувачів (станом на зараз, інформація зі стартової сторінки http://www.karpaty.com.ua), тобто маємо ~7.31 повідомлення на людину. Я взяв для порівнянння сайт Страйкбольної Ферерації України (http://airsoft.com.ua/forum/) : 160776 / 3863 = 41.62. При тому, що людей в гори ходить більше, ніж грають в страйк :)
    Можна взяти і інші ресурси...

    P.S.
    Мені phpBB не дуже подобається, відверто, але зручність у використанні, а як результат - більша динаміка відвідуваності - вагомий аргумент.
    Панове, перепрошую, якщо навожу, можливо і безглузді ідеї, я не маркетолог, але дуже хочеться, щоб Karpaty.Com.UA - був найкращим :)
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Eos 16:47:59 18/06/2008
    3 побажаня, щоб не починати нової теми:
    - в профілі де вебю сторінка перевіряти чи написане в ссилці http:// якщо ні, додавати автоматично
    - збільшити відстані між темами, бо так виглядає ніби просто одне велике обговорення, і, можливо, якось виділяти перші повідомлення.
    - змінити порядок написання в шапці відповідей на окрему тему (тобто перший пост теми лишити як є, а відповіді на нього переробити), наприклад як "eos написав(-ла), гг:хх:сс, дд/мм/рррр, [Re : Re: бла бла]", або взагалі в відповідях на тему забрати тему повідомлення :)

    Це так, скромна думка :)

    Ну і чудово було би отримувати звіти про відповіді на емейл :)
  • [ Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) webmaster 22:21:32 11/04/2008
   Якщо я перейду на phpBB, то замість того, щоб спати вночі, буду шастати по спец.сайтах з думкою - а чи не знайшли свіжої дзюрки в тому phpBB, а якщо знайшли, то з трясущіміся рукамі чекати, поки вийде заплатка, чи латати його самому )) При мільйонах інсталяцій цього phpBB дзюри в ньому знаходять моментально. І є вагон прищавих кулхацкерів, які сплять і бачать, як би то когось "вломити" :) Є і більш достойні кандидатури на посаду форуму на цьому сайті, порийте інет, знайдете.
   Тут і до вас не раз піднімалися флейми про перевагу "дошкоподібних" форумів над "деревовидними" - особисті переференції і звички... :)
   Зараз я не бачу потреби щось міняти, базові засоби для спілкування є, і вони працюють, а коли вже щось міняти, то міняти кардинально, і не на рівні форуму, а на рівні всього сайту, а це питання складне і неоднозначне, на нього в даний момент нема ні часу, ні натхнення.
   А стосовно статистики постів/юзер - тут карається флейм і офтопік, якби цього не робили, статистика була би зовсім інша. Можу навести приклади, де 90% форуму складається з постів "+1", "зачот", "нах" :))
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) vassia 00:18:47 13/04/2008
    +1
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) bjoern 11:28:45 14/04/2008
    зачот :-)
    • [ зачот :-) ] відповів(-ла) AndRey Wild Cat 16:07:04 19/05/2008
     Правільніше писати - "Залік" ;)
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Tasic 12:37:28 14/04/2008
    із переліченого залишається одне слово, але якось незручно його цитувати :))
    • [ Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) God Shave The Queen 19:15:02 14/04/2008
     ну такуж одне:
     АМ/КГ
     фдісяткє!
     і нііпьйот
     пєши ішчьо!

     (але тута пасує тіко їдне: боян...
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) ebamus 13:37:28 16/04/2008
    Вибачте, а ви що на сайті номери банківських рахунків зберігаєте? Що за параноя??? Ну зламають (ймовірність 1/1000...00) і що далі? Витягнете дамп, і сайт длі робочий. а якщо зхочуть зламати сайт (кому це потрібно?) то знайдуть 1000 інших способів
    • [ Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) webmaster 11:10:24 18/04/2008
     навіщо збільшувати цю імовірність ? :)
    • [ Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Karasj 13:00:25 27/09/2010
     Підтримую!
     Нах кому сюди лізти і ломати шось..?
     Я відвідую різні форуми, в яких відвідуваність в 10-ки разів (якщо не 100-ні) вища за цей, і ніхто їх не ломає.
     А як і поломають - то шо..?
     А тут я от зараз пишу, а НІХТО цього не прочитає, бо ніхто не буде рити цей форум в глибиту - "а може там хтось написав шо"....
     Моє мовідомлення можеш бачити ЛИШЕ ТИ, Назар, а призначення форуму - спілкуання, і НЕ ТІЛЬКИ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ - для цього є чати і месенджери.
     Я через тиждень сюди зайду, захочу шось до писати, і не зможу знайти своїх повідомлень, і своєї теми... А як і знайду - то толку з того - її все одно вже ніхто не читатиме.
     Так шо суперечка тут і виникати не може: дошка ОДНОЗНАЧНО.
     Просто відкинь свої особисті зайо..., і зроби, що б людям зручно було - ти ж сайт не тіко для себе робив, нє..?
  • [ Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Sunrise 12:39:44 15/04/2008
   що би я зробив - це додав би можливіть редагувати свої повідомлення.. досить не важко це ж зробити
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) victour 12:55:11 15/04/2008
    Вважаю, що не потрібно. Редагувати треба до того як натиснеш пипець "Додати". А то, наприклад, напишуть тобі відповідь, а ти "підредагуєш" своє попереднє повідомлення, і що?)
    • [ Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Шльома 15:11:14 15/04/2008
     А що поганого, якщо підредагує? Ну написав хтось фігню, потім виправив - в тому і суть, а інакше всі читають і те, що треба, і те, в чому людина загналася.
     Потрібно змінювати уявлення про веб і його призначення, а не обмежуватися якимось застарілими стереотипами. Час довів - жодна більш-менш потужна веб-система не працює без відповідного адміністрування і модераторства. Сайт - це лише інструмент, головне - люди, які на нього ходять. Надавайте значення їм, а не інструменту ...
     • [ Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) victour 16:18:28 15/04/2008
      Про "фігню" - фільтрувати базар треба).
      Напише хтось "фігнню" - народ кинеться в бурне обговорення, а він візьме і потре свій пост, мол - Я білий і пушистий, а ви партеся)
      Якщо вже хтось "загнався" є звичайне - Вибачте.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Шльома 17:28:39 15/04/2008
       Та не йде мова про те, якщо хтось когось ображає. На те, повторюся, є модератори, які повинні постійно відслідковувати відповідність контенту. "Білий і пушистий" - це, звісно, можливо, але ні від чого це не врятує. Ну, скажімо, якщо я вам "в очі" нахамив без свідків, це мені честі не робить, навіть, якщо мене ніхто крім вас не чув.

       Мова йде про елементарну функціональність, якою людина може скористатися, щоб виправити помилки. Мені, наприклад, завжди приємно читати грамотно написаний текст. Сам стараюся писати толково, перечитую, але від ляпів ніхто не застрахований...

       З іншого боку: знайдіть дійсно кількісно переконливі докази фактів грубіянства на цьому форумі і переконаєтеся у відповідності контенгенту, що, безумовно, дуже тішить. Мабуть гори таки діють на людей ... позитивно :)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Tasic 19:10:14 15/04/2008
        Я, звичайно, перепрошує, але слово "повинні" і "постійно "мене трошки насторожує. Модератори роблять це за згодою вебмайстра, власним бажанням, і з вірою у майбутнє. І в першу чергу тому, що їм самим дорога спільнота і сайт.
        Але жодною мірою не через те, що хтось, пробачте, вважає, що вони *повинні* це робити.
        Зобов’язання можуть бути тільки взаємними, задумайтеся.
        Крім того, мабуть модератори також працюють. І моніторити у відносно реальному часі сайт не завжди у змозі.
        Просто перед тим, як щось писати, потрібно подумати. От і все. Існують схеми з премодерацією, але то, як на мене, веде до вимирання
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) white 21:35:24 15/04/2008
        а може добродій Шльома має зауваження чи побажання щодо модерації чи адміністрування? Ви кажіть не соромтеся.
        Якшо ж просто бракує смайлів та графічного контенту, ну вибачайте, напевне тут такі традиції. Замість того шоб розглядати блимаки і аватари (на які з часом просто перестаєш звертати увагу) краще подумати шо написати, аби потім не правити. На рахунок "фігні" - її просто труть.
        Від ляпів не застрахований ніхто, 100%.

        ПЕС: цкть, слово не горобець.... ;)
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Шльома 11:32:43 16/04/2008
         Ой, панове, а давайте наша конструтивна розмова не буде переростати у відвертий безсоромний ФЛЕЙМ!
         Я спитав думки адміністрації про конкретні кроки щодо прогресування сайту, який за остані 5 років моєї пам"яті зовсім не змінився. На тлі народження інших веб-ресурсів є підозра, що рано чи пізно питання певного промоушину постане, і досить критично.
         Щодо графічного контенту, так це ви, шановний white за слова чіпляєтеся. Мене абсолютно влаштовує теперішній вигляд фаруму, але, ІМХО, йому бракує функціоналу. Щоб ви не сумнівалися, я читав, читаю і буду читати теми цього форуму, незалежно, в якому вигляді вони будуть...
         З повагою.
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) white 13:58:05 16/04/2008
          гоооов фіра...
          ... патрудітьись ізлаґать ваші мислі ясньийи.
          Ви питаєте думки чи пропонуєте "перехід на більш потужний і функціональний двіжок форуму (як то phpBB)"? Сайт не є комерційним, пережив народження вже не одного іншого веб-ресурсу і на мою думку якраз за рахунок своєї автентичності та громади яка тут спілкується, а не став ще одним клоном.... і тпд.
          Думаю що у тому відвертому і безсоромному флеймі Ви знайшли для себе і відповіді і думки.
          То ж хай не буде...
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) komaruk 16:51:34 16/04/2008
          На рахунок народження інших сайтів на користь карпати.ком.уа діє декілька важливих факторів. По-перше, це звичайно логін. Ну тут, як кажуть, кто успел, тот и спел. Дякувати добрим людям, що вспіли. По-друге, якість контенту. Менше теорії і матрасництва, більше практичного матеріалу та репотажів, що реально знадобляться у плануванні походів, та й народ порадують. І по-третє, і здається, найголовніше. Тут вам можуть дати будь-яку пораду щодо маршруту, добирань і т.д. Скільки раз вже запитував ту чи іншу тему - майже постійно дістаю повну вичерпну відповідь. За що велике дякую. Тож поки існує цей сайт, альтернативи йому, думаю, довго прийдеться шукати... Та й навіщо.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Нормалайзер 23:19:02 15/04/2008
        мушу зауважити, що думка щодо можливості виправити помилки у власному написаному повідомленні мені імпонує

        якщо є страх про те, що видалять після повідомлення - це ж, ніби, можна вирішити: наприклад, дозволити відредагувати те повідомлення, де ще немає відповідей

        щодо внесення поправок у чужі вислови
        я деколи поправляю неробочі лінки, забираючи продубльовані повідомлення. але виправляти помилки - ні. Бо є ймовірність того, що саме це - стиль автора.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) zanuda 06:49:30 16/04/2008
         Власне, я хотів висловити цю саму думку - мене випередили :)) - поки немає відповідей було б не зле мати можливість поправити.
         Наприклад, я чомусь текст бачу набагато гірше у віконці набору, ніж коли він уже доданий (таке враження, що розмір шрифта там дещо менший), в результаті власні граматичні помилки помічаю в першу ж мить ПІСЛЯ натискання ґудзика "Додати".
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) white 09:11:11 16/04/2008
         Норм: дозволити відредагувати те повідомлення, де ще немає відповідей..

         Такий варіант був би не поганий.
    • [ Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) AndRey Wild Cat 16:09:04 19/05/2008
     Окей, тоді час на виправлення хоча б 30-60 сек... а може людина помилилась при написання, не писати ж після цього новий пост?
  • [ Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Astrik 07:31:26 17/04/2008
   А можна і мені записатись у чергу пропозцій на обновлення форуму Карапти.ком.юа?

   Пропоную реалізувати варіант відображення форуму у вигляді заголовкоів тем без відображення дерева відповідей.
   Клікнувши вже безпосередньо по темі відкривалась би гілка обговорення даної теми.
   Такий варант відображення форуму давав би таку важливу первагу як одночасне відображення значно більшого числа тем ніж це є зараз. Зараз, лише перша сторінка форуму є активною, далі все мертве. На мій погляд, це є однією з причин частих повторень тем.

   Приклад:
   Іван написав на форум нову тему - "як попасти у мармароси?" Ця тема стала першою (остнній порядковий номер) у списку відповідного розілу форума.
   Черз 10 хв Микола створив нову тему як "попасти на чорногоу?). Відповідно ця тема стале першою, а тема Івана другою.
   Досить часто спостергіав, коли в один два дні відкривається досить багато нових тем.
   В такому разі теми Івана і Миколи стають номером 11 і номером 12 (не фізичний номер теми а порядковий номер з пешої сторінки), тобто попадають на другу сторінку відповідного розділу де і помирають не будучи повністю розкритими. Це стається, як я вже казав, бо далі першої сторінки мало хто читаає. Відповідно весь форум на сайті зводиться до пешої сторінки. І по великому рахунку все що далі другої-третьої сторінки можна будо б витирати.
   А зміст тримати, якщо з постійною частотою повторюються практично ідні і ті ж питання.

   Один з варантів вирішення ціє проблеми, якщо це взагалі проблема, це зміна принципу відображення тем. Тобто на верх форуму переносити найсвіжішу тему по принципу стеку в CPU. І не має значення чи це створена нова тема чи це двадцята відповідь у гілці по якомусь питанню. Тобто, якщо на питання Івна чи Миколи, що у форумі стали номерами 11 і 12, хтось дав відповідь, то ці теми разом з усією гілкою цього питання переноситься на початок форуму.
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Sunrise 09:18:31 17/04/2008
    згідний з попередньою пропозицією
    +1
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) victour 11:08:08 17/04/2008
    "відображення форуму у вигляді заголовкоів тем без відображення дерева відповідей."
    ...з точки інформативності і раціоналізму може й так - получиться така собі інфотаблиця. Але не все повинно визначатися сухим раціоналізмом. По-моєму при такій організації форуму зникне дух живого спілкування, де всі сидять на купі.
    Якщо поміняти схемку то вийде Робінзон-2. Я за здоровий консерватизм.
    • [ Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Astrik 14:49:47 17/04/2008
     А чим і якими факторами чи чинниками ти визначаєш дтой дух? І скажи, що ти позитивного бачиш коли все на купі?
     А що робінзон?
     • [ Re: Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) victour 09:04:30 18/04/2008
      Як і любий "дух" - не помацаєш:), це суб’єктивно. Просто подобається гортати цікаві сторінки, а не тицяти в пипці з заголовками (це підходить лиш тоді, коли шукаю софт по інших форумах). Напевно в цьому і різниця - коли потрібна інфа то краще таблиця, як на вокзалі, а коли потрібне щось на зразок перечитування книги, тоді краще стуктура цього форуму.
      В решті взаємно погоджуюся з тим, що написав zanuda.
    • [ Re: Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) zanuda 19:00:54 17/04/2008
     Згоден з victour-ом. Інформативність інформативністю, а живе спілкування живим спілкуванням.
     Якщо ж мене цікавить якась конкретна тема, то просто посиджу більше і перегляну заголовки за останні рік-два.
     Щось подібне, що пропонує Astrik є на maidani. Таска... Читати не хочеться і ті підзаголовки відкривавти.
   • [ Re: Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Larry 15:18:41 05/09/2008
    нехай не вважають мене некрофілом, що пишу сюди трохи запізно, зате будуть вважати тих, хто буде піднімати старезні теми нагору.
    Взагалі такий спосіб сортування дещо незручний в багатьох аспектах. Хоча б в тому, що теми будуть розростатися до неймовірно жахливих розмірів, а, враховуючи, що тут розбиття по сторінках ведеться за темами, то сторінки також будуть величезними. І не кажіть, будь ласка, про безлімітні швидкісні інтернети - якщо сторінка буде важити під метр, буде дуже відчутно, повірте. До того ж я, наприклад, часто дивлюся цей форум з телефона. Про сервер треба також подумати, йому це діло обробляти.
    Можна, звичайно, закривати теми після того, як відповідь отримано. Але чим тоді такий варіант буде відрізнятися від існуючого?
  • [ Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) Astrik 08:05:42 17/04/2008
   Ну і останнє, що на мій погляд варто було б реалізувати, і я вже про це якось згадував на цьому форумі.
   Це зробити випадкове фото і у фотогалереї фотосайту про карпати і на цьому сайті. Звісно я маю на увазі новий сайт http://www.carpathian-photo.co m/ua/ .

   Ось ніби і все що на мій погляд покращило б роботу сайту. Але я розумію, що пропонувати то не робити, або як у народі кажуть - "пз..іти, то не мішки тягати". Та все ж, якщо щось, або все з переліченого, можна було б реалізувати, то це, на мою думку, пішло б на користь сайту.

   P.S.
   Не лише чиїсь вподобання чи навпаки, невподобання, мають впливати на функціональність сайту.
  • [ Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) webmaster 17:18:20 22/04/2008
   дякую всім за думки, щось з того може та й втілиться :)
  • [ Re: Форум на сайті ] відповів(-ла) AndRey Wild Cat 16:17:31 19/05/2008
   Це звісно гуд, але треба форум модерувати... а то набіжать багато спамерів і "насруть" (вибачаюсь за відвертість). Я сам є модератором і аміном на кількох сайтах, на ПхПбб, ВБулетін, Інвіжн... але чесно кажучі, важко слідкувати за порядком за форумом з 300 юзерами... а тут їх наБАГАТО більше... треба мати німеряний штат модераторів, які слідкуватимуть цілодобово, за порядком у своїх розділах...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::