Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Конвертація проекції ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: в Global Mapperi можна здається точки прив’язки в файл зберегти. В озі можна точки ті якось з того файла зчитати?
Заново прив’язувати в Озі це як? Вибирати вручну точки на карті і вписувати координати? Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Конвертація проекції ]додав(-ла)bramms16:51:07 07/09/2011 в Global Mapperi можна здається точки прив’язки в файл зберегти. В озі можна точки ті якось з того файла зчитати?
Заново прив’язувати в Озі це як? Вибирати вручну точки на карті і вписувати координати?