Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Конвертація даних "час-дата" ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: А якщо не імпорт відразу в Ozi а конвертація gpx > wpt чимось на кшталт GPSBabel? Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Конвертація даних "час-дата" ]додав(-ла)Alex14:18:30 29/04/2009 А якщо не імпорт відразу в Ozi а конвертація gpx > wpt чимось на кшталт GPSBabel?
[ Re: Re: Re: Re: Конвертація даних "час-дата" ]відповів(-ла)Ed.ua08:50:43 30/04/2009 Ну ось і питаю, може хто користується подібним. Сам софт GPSBabel цікавий, до того ж безплатний, але при конвертації gpx > wpt. одержав якусь дико спрощену структуру wpt: координата-дата . OZI не плюється, але і точок зась :)
[ Re: Re: Re: Re: Re: Конвертація даних "час-дата" ]відповів(-ла)Alex11:46:06 30/04/2009 Щоб легше було внести дату/час для групи точок, можна ввести її для першої точки, потім відкрити файл в блокноті, знайти, де знаходиться комбінація цифр, що кодує дату/час і перекопіювати її для всіх інших. Тоді принаймні у всіх точок буде однакова дата і вручну треба буде ввести тільки час.